Karmi piersią i sprzedaje własne mleko. Zarobiła już na nim ponad 20 tysięcy złotych!

Niezła sumka, prawda?
Marta Słupska / rok temu
karmienie piersią fot. Adobe Stock

Przedsiębiorcza czy szalona? Ta młoda Cypryjka zarabia na własnym mleku… i to zarabia niemało!

Mleko nie tylko dla synka

24-letnia Rafaela Lamprou mieszka na Cyprze, ma 7-miesięcznego synka i… cierpi na klęskę urodzaju, ponieważ produkuje bardzo dużo mleka. Tak dużo, że mimo iż karmi dziecko piersią, przez długi czas nie wiedziała co robić z nadwyżką pokarmu. Jak sama wspomina, dość długo mroziła go w zamrażalce, doszło jednak do tego, że zaczęło w niej brakować miejsca. Wtedy przedsiębiorcza Cypryjka wpadła na pomysł, który przyniósł jej mnóstwo pieniędzy.

Rafaela postanowiła, że zacznie sprzedawać mleko kobietom, którym brakuje pokarmu. Okazało się, że – pod względem finansowym – był to strzał w dziesiątkę.

Po jej mleko z czasem jednak zaczęli się też zgłaszać mężczyźni: niektórzy z nich byli kulturystami wierzącymi, że kobiecy pokarm pomoże im zwiększyć masę mięśniową, inni zaś – fetyszystami. Ci drudzy jej jednak nie martwią – kobieta przyznaje, że dopóki nie namawiają jej na pokazywanie piersi, nie interesuje jej, co robią z jej mlekiem.

Biznes Rafaeli ma się tak dobrze, że założyła grupę na Facebooku i odciąga mleko na żądanie. Wykonuje też testy, by udowodnić, że nie pije alkoholu i nie pali papierosów, by jej pokarm był wartościowy. Taka forma zarabiania z pewnością jej się opłaca – kobieta odciąga dziennie około 2 litrów mleka, niecałe jego 30 mililitrów kosztuje 1 euro. Przeliczając na złotówki, w sumie Rafaela zarobiła już ponad 20,000 zł!

Jej sposób na zarabianie nie wszystkim się podoba. Czy byłybyście gotowe kupić mleko od innej kobiety, jeśli nie mogłybyście karmić dziecka własnym? Co sądzicie o „biznesie” Rafaeli?

Polecamy:
Chcą go zabić, chociaż nie wiedzą, co mu dolega? Mały chłopiec ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie
„Przez lata nazywano mnie mężczyzną”. Niezwykle owłosiona kobieta przestała wstydzić się swojego ciała

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Mleko to żaden dar, tylko wydzielina powstająca pod wpływem hormonów. Chce na tym zarobić, to niech zarabia. Niby dlaczego sprzedawanie mleka miałoby być nielegalne? Rozumiem, jakby kradła innej kobiecie, ale własne?
/rok temu
Mleko mamy to dar i nie powinno się go sprzedawać. Taki proceder powinien być zabroniony, nielegalny. Może dochodzić do nadużyć i np. mieszania mleka z wodą lub mlekiem krowim. Zdarzały się takie przypadki. Sama dzieliłam się mlekiem z potrzebującymi mamami i nigdy nie wzięłam za to złotówki.