Mistrzowskie selfie z komarami – tak wygląda lato na Syberii!

syberia screen Instagram
Selfie z komarami już robi furorę w internecie. Nic dziwnego, nie da się przejść obok niego obojętnie!
/ 21.06.2019 10:58
syberia screen Instagram

Tę młodą Rosjankę kojarzy chyba cały świat internetu. Anastasia Gruzdeva pochodząca z Syberii z Jakucka stała się popularna kilka miesięcy temu. W styczniu opublikowała na swoim Instagramie selfie pod hasłem – jak wygląda u niej zima. Dziewczyna na zdjęciu miała pokryte szronem brwi i rzęsy. Zimą w jej regionie temperatura spada nawet do -50 stopni C. Fota szybko stała się viralem. Teraz Anastasia z kolei wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje, jak wygląda lato na Syberii.

Weszła do wody z rekinami, by mieć ładne zdjęcia z wakacji. Jeden z nich ją zaatakował!

Dziewczyna znów opublikowała na Instagramie selfie - tym razem z komarami na twarzy. Lato u niej to ponad 30 stopni na plusie i totalne plagi komarów.
„Nieważne, czy zatrzymasz się, żeby zrobić bukiet z kwiatów czy strzelić fotę. I tak staniesz się pożywką dla chmary komarów” – napisała pod zdjęciem.

To zdjęcie zrobiłam w kilka sekund. Po tym wskoczyłam na rower i uciekłam. Tak naprawdę to nie czujesz ich, gdy siedzą ci na twarzy. Bardziej odczuwasz ich obecność na nogach, ramionach i plecach
– powiedziała w rozmowie z lokalną prasą.

Podobno po tym, jak jej oszronione selfie obiegło zimą świat, dziewczyna stała się lokalną gwiazdą. „Moja rodzina od czasu do czasu robi sobie z tego dowcicipy, mówiąc, że teraz jestem gwiazdą” – powiedziała Anastasia w „Siberian Times”.

Czytaj też:Po wizycie w Lidlu chłopiec tak spuchł na twarzy, że nie widział na jedno oko. Matka obwinia sklep„Kto by chciał takiego potwora”. Nika po usłyszeniu tych słów, postanowiła zostać mamą niepełnosprawnego 4-latka

Redakcja poleca

REKLAMA