Sonia ma złamane serce i tęskni. To, co zrobili jej opiekunowie, woła o pomstę

Kotka Sonia SG fot. facebook.com/kocie.nieszczescia.szukaja.szczescia
Kotka Sonia z dnia na dzień została bezdomna. Właściciele zawieźli ją do lecznicy i nigdy nie wrócili. Zwierzak cierpi z tęsknoty za kochającym domem. Czy jej los się odmieni?
/ 09.02.2024 13:00
Kotka Sonia SG fot. facebook.com/kocie.nieszczescia.szukaja.szczescia

Łagodna kotka Sonia straciła dom. Opiekunowie mieli zostawić ją tylko na chwilę w lecznicy, ale już nigdy nie wrócili po swojego pupila. Zwierzak ma złamane serce i usycha z tęsknoty. Czy znajdzie się kogoś, kto pokocha go na nowo?

Sonia ma złamane serce i tęskni

Kiedy zwierzak jedzie do lecznicy, przeżywa wielki stres. Prawdziwy dramat rozgrywa się jednak wtedy, gdy pupil czeka na właściciela, a ten już nigdy się nie pojawia. Jak można porzucić zwierzaka, który nie rozumie, co się stało i w czym zawinił?

Taka historia spotkała kotkę o imieniu Sonia. Zwierzę zostało przywiezione do lecznicy na sterylizację. Po zabiegu bezskutecznie wypatrywała znajomych twarzy właścicieli. Nigdy już się nie odezwali i nie odebrali swojej puchatej przyjaciółki. Od tego czasu kotka większość czasu spędza skulona i w ukryciu. Smutne oczy podnosi tylko wtedy, gdy z nadzieją spogląda na człowieka w pobliżu.

Czy ktoś pokocha porzuconą Sonię?

Sonia gaśnie w oczach wśród innych kotów poszukujących domu. Boi się dźwięków i zapachów, bardzo się stresuje. Chce tylko wrócić do spokojnego domu, gdzie spędziła dotychczasowe życie. Wyraźnie przeżywa porzucenie. Pocieszają ją tylko chwile bliskości z człowiekiem. Stara się wtedy zasłużyć na miłość i czułość.

Kotka Sonia szuka stałego domu, który pomoże jej odzyskać wiarę w dobrych ludzi. Przebywa w tymczasowym schronieniu w okolicach Brzegu, w województwie opolskim. Jest zdrowa, grzeczna i spokojna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Soni, skontaktuj się z profilem Kocie Nieszczęścia na Facebooku, który opublikował historię porzuconej kotki lub zadzwoń na numer 534 132 217. I ty możesz adoptować Sonię i przywrócić jej sens życia.

Źródło: facebook.com/kocie.nieszczescia.szukaja.szczescia

Czytaj także:
Specjalnie potrąciła psa na parkingu. Później rozegrał się dramat
Mrugnij do kota i zobacz, co się stanie. Jego reakcja cię zaskoczy
Możesz zostawić swój majątek zwierzakowi, ale tylko pod 1 warunkiem

Redakcja poleca

REKLAMA