Ewa Skibińska fot. ONS.pl

Ewa Skibińska pozuje nago w stylowej łazience. Czy to nie przesada?

Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda wnętrze jej łazienki.
/ 14.04.2021 13:25
Ewa Skibińska fot. ONS.pl

Ewa Skibińska lubi budzić kontrowersje. W mediach co jakiś czas głośno jest o jej ostrych wypowiedziach lub odważnych zdjęciach, które zamieszcza na swoim koncie na Instagramie. Aktorka znana z „Pierwszej Miłości”, „W głębi lasu” i wielu produkcji teatralnych nie daje o sobie zapomnieć. 

Ewa Skibińska pozuje nago w łazience

Tym razem Skibińska postanowiła oczarować swoich fanów i przekonać ich, że nie ma kompleksów dotyczących swojego ciała. 58-letnia gwiazda opublikowała... nagie zdjęcie ze swojej prywatnej łazienki. Biust aktorka przesłania ręką i zalotnie uśmiecha się do obiektywu. 

Oprócz wdzięków gwiazdy wzrok pada też na tło fotografii, a konkretnie na kafelki, które Skibińska wybrała do swojej łazienki. Biały, ceramiczny model zrobiony jest z drobnej, kwadratowej mozaiki, która jest bardzo na topie w wystrojach wnętrz. 

Tego typu minimalistyczne kafle świetnie będą łączyć się z naturalnymi dodatkami inspirowanymi drewnem lub bardziej strojnym złotem. Można wyłożyć nimi całe pomieszczenie lub zaakcentować tylko jedną ścianę. Widać, że aktorka dobrze wie, co w trawie piszczy i oprócz pięknej figury lubi też eksponować piękne wnętrza swojego domu. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem