Wina na walentynki fot. Fotolia

Pierwsza randka w walentynki - 5 pomysłów

Masz pierwszą randkę w walentynki? Podpowiadamy, jak spędzić czas, aby była niezapomniana! Sprawdź nasze propozycje!
/ 27.01.2017 10:57
Wina na walentynki fot. Fotolia

Pierwsza randka to emocjonujące i dość stresujące wydarzenie dla wielu z nas, bowiem chcemy się na niej jak najlepiej zaprezentować. To, jaki będzie jej przebieg, ma wpływ na dalsze losy znajomości. Jeszcze większe zdenerwowanie towarzyszy nam wtedy, kiedy wypada w święto zakochanych. Podpowiadamy, gdzie się udać na pierwszą randkę w walentynki, aby pozostawiła po sobie dobre wspomnienia.

1. Kulturalnie

Lubisz chodzić do kina? A może preferujesz teatr, operę czy muzeum? Jeśli druga strona podziela twoje zainteresowania, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście udali się na pierwszą randkę w walentynki do któregoś z tych miejsc. W okresie zimowym jest mnóstwo wydarzeń kulturowych, dlatego warto wybrać się na jakiś interesujący spektakl czy film, o którym na pewno będziecie chcieli pogawędzić przy filiżance gorącej herbaty lub czekolady... Pamiętaj, aby nie zostawiać zamawiania biletów na ostatnią chwilę. W walentynki z pewnością nie tylko wy będziecie chcieli w ten sposób spędzić wspólny wieczór.

5 najlepszych pomysłów na spędzenie walentynek dla singli

2. Apetycznie

Jedzenie jest twoją pasją? Jeśli osoba, z którą się umówiłaś, również ma do niego słabość, wybierzcie się na kolację walentynkową do klimatycznej restauracji. To jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu we dwoje. Podczas niej będziecie mogli ze sobą spokojnie porozmawiać i skosztować pysznych potraw. Być może macie podobne upodobania smakowe? To również zbliża. Nie sugerujcie się zachowaniem zakochanych par, których z pewnością będzie wokół was wiele. Pamiętaj, że jesteście na pierwszym etapie znajomości, dlatego przesadna poufałość może wam jedynie zaszkodzić. Przed spotkaniem warto ustalić, gdzie zamierzacie się udać. Krążenie po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca może wyprowadzić którąś ze stron z równowagi, a co za tym idzie, zepsuć randkę.

3. Romantycznie

Masz duszę romantyczki? Jednym z najlepszych pomysłów na pierwszą randkę w walentynki jest spacer wieczorową porą. Kręte uliczki i parki oświetlone latarniami mają podczas zimowej aury swój urok, dlatego jeśli nie straszny wam mróz i śnieg, koniecznie wybierzcie się na przechadzkę po mieście. Aby zanadto nie wychłodzić organizmu, pójdźcie się ogrzać do jakiejś przytulnej kawiarni. Aromatyczna kawa i coś słodkiego dodadzą wam energii, wprawią w miły nastrój i z pewnością umilą rozmowę.

Jak się ubrać na walentynkową randkę?

4. Aktywnie

Romantyczna kolacja przy świecach w restauracji nie jest według ciebie najlepszym pomysłem na pierwszą randkę w walentynki? Jeśli jesteś osobą, która lubi uprawiać aktywność fizyczną na świeżym powietrzu bez względu na pogodę, zaproponuj drugiej stronie pójście na lodowisko. Szaleństwo na łyżwach to gwarancja niezapomnianej zabawy. Na pewno nie będziecie narzekać na nudę. Jeśli osoba, z którą się umówiłaś, nie czuje się pewnie na lodzie, możesz jej obiecać udzielenie pomocy w razie upadku. W ten sposób na pewno wkupisz się w jej łaski.

5. Tanecznie

Lubisz się bawić do białego rana? Jeśli osoba, z którą się umówiłaś, również czuje się na parkiecie jak ryba w wodzie, wybierzcie się na imprezę walentynkową. Romantyczny klimat i piosenki o miłości z pewnością wprawią was w walentynkowy nastrój. Podczas tańca będziecie mogli popatrzeć sobie głęboko w oczy, a przy wolnych utworach być może nawet poprzytulać, dlatego jak najbardziej warto wziąć pod uwagę ten pomysł na pierwszą randkę w walentynki.