Fryzurki intymne na walentynki

Fryzurka intymna to świetny sposób na wprowadzenie odrobiny pikanterii do życia seksualnego. Zobacz wzorki, którymi rozbudzisz partnera w walentynki!

Fryzurka intymna to świetny sposób na wprowadzenie odrobiny pikanterii do życia seksualnego. Zobacz wzorki, którymi rozbudzisz partnera w walentynki!

Fryzurki intymne na walentynki

Fot. frywolnie.pl

Jak pisze Melissa Heckscher w swoim kultowym poradniku „Jak kochać”: „Niektóre panie w dolnych partiach swojego ciała lubią stosować sztukę konceptualną, inne przycinają się lub modelują, aby mieć poczucie świeżości i czystości”. Bez względu na to, jaką zasadą kierujemy się w depilacji okolic intymnych, raz na jakiś czas możemy zaszaleć! Walentynki są ku temu dobrą okazją!

Fryzurki intymne

Fot. AWM

Aby uzyskać długotrwały efekt, najlepiej użyć wosku lub pasty cukrowej, dzięki którym możemy usunąć owłosienie nawet na 6 tygodni. Sposoby te są dosyć bolesne, dlatego jeśli chcemy zrobić jednorazową niespodziankę bliskiej sercu osobie, wystarczy nam zwykła maszynka z trymerkiem i szablon do depilacji intymnej (znajdziesz je w sklepach internetowych).

Wzory fryzurek mogą być bardzo różne. Najbardziej popularne są:

  • pas startowy – cienki paseczek na wzgórku łonowym (niepełna depilacja brazylijska);
  • zero – całkowite usunięcie owłosienia (depilacja hollywoodzka);
  • bikini - włoski usunięte z pachwin i okolic odbytu.

Raz na jakiś czas decydujemy się na wycięcie bardziej skomplikowanych wzorków.

Do najpopularniejszych należą:

  • serduszka;
  • kwiatki, motylki, misie, gwiazdki;
  • strzałki (skierowane grotem w górę lub dół);
  • wykrzyknik „!” lub znak zapytania „?”;
  • trójkąty, wskaźniki;
  • prostokąty, kwadraty;
  • inicjały ukochanego.

Na fryzurki intymne coraz częściej decydują się także mężczyźni. Robią to najczęściej z tych samych względów co kobiety. Jednak jak twierdzą, poza uczuciem czystości i świeżości, chcą także optycznie powiększyć rozmiar penisa! Aby urozmaicić stosunek seksualny i sprawić przyjemność sobie i bliskiej osobie, najczęściej decydują się na depilację całkowitą lub subtelne wzorki, np. tzw. pas wyścigowy lub wąsiki.

Fryzurki intymne na walentynki

Fot. AWM

Osoby, którym już sama depilacja nie wystarcza, mogą zastosować specjalne żelowe farby, które spłukują się po kilku dniach. Czerwone serduszko na walentynki, urodziny ukochanego lub rocznicę ślubu? Jesteście na tak, czy na nie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/14.06.2018 14:34
ja lubię na zero u siebie i u partnera. Lubię wszystko dobrze czuć. Włosy przeszkadzają, włażą w usta nam obojgu, mało ciekawie wyglądają posklejane potem i nie tylko, postanowiliśmy pozbyć się problemu i jest suuuper. No i chłodniej latem a często jeździmy do ciepłych krajów.
/01.04.2014 20:09
mnie wygala mąż a ja jego zwłaszcza gdy idziemy do ginekologa bo zawsze przy każdym jest mój kochany mąż nawet na fotelu i wspierał porody.Ja czesto pisałam o obecności partnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.
/01.05.2014 00:49
Tylko pozazdrościć takiej żony. Zazdroszczę mężowi. :D taka żona to istny skarb. :) poza tym dzięki Tobie dowiedziałem sie wiele istotnych rzeczy które teraz mogę cwanie wykorzystać. dzieki :) pozdrawiam i wspieram mentalnie ze zboczonymi ginekologami :D wszystkiego dobrego! :)
POKAŻ KOMENTARZE (9)