Pijana matka w skateparku fot. Adobe Stock

Pijana matka bawi się z dzieckiem w skateparku. Szokujące nagranie pojawiło się w sieci

Pijana 38-letnia Rosjanka postanowiła zamienić wózek ze swoim dzieckiem w... deskorolkę. Mogło skończyć się tragicznie.
/ 18.09.2020 12:01
Pijana matka w skateparku fot. Adobe Stock

W serwisie YouTube pojawiło się przerażające nagranie, na którym widać, jak pijana kobieta przychodzi do skateparku z malutkim dzieckiem w wózku i z impetem wjeżdża nim na jedną z ramp. 38-letnia Rosjanka nie była w stanie kontrolować swojego zachowania. Interweniowała policja. 

Pijana matka bawi się z dzieckiem w skateparku

Na video możemy zaobserwować, jak pijana kobieta wchodzi ze spacerówką do skateparku. W wózku leży jej malutkie dziecko. Nagle matka wjeżdża wózkiem na rampę, przewraca się, a dziecko ląduje na ziemi i zaczyna przeraźliwie płakać.

Świadkowie próbują interweniować, ale kobieta zachowuje się agresywnie i odpycha ich. Nagranie wykonano w Jefriemowie w zachodniej Rosji. Lotem błyskawicy obiegło sieć i media społecznościowe. 

Według świadków zdarzenia 38-latka zachowywała się jak niepoczytalnaSprawą już zajmuje się policja, a także lokalne władze. Służbom udało się ustalić tożsamość kobiety, nie została ona jednak podana do wiadomości publicznej.

Okazuje się, że matka dziecka miała już w przeszłości podobne incydenty. Z wiadomości pojawiających się w rosyjskich mediach dowiadujemy się, że odebrano jej już dwójkę bliźniąt właśnie z powodu ryzykownych zachowań, które narażały dzieci na niebezpieczeństwo. 

Może cię też zainteresować: 
Zmienia się strategia walki z koronawirusem na jesień. Ministerstwo Zdrowia podało szczegóły
Pierwszy kraj ogłasza ponowny lockdown. Spełniają się najczarniejsze scenariusze epidemiologiczne
Podejrzewasz, że miałaś koronawirusa? Te objawy mogą świadczyć, że Covid-19 już za tobą