Kiedy należy się rozstać fot. Fotolia

Kiedy trzeba się rozstać - 6 powodów

Słaby seks, mijanie się, brak kompromisów...
Małgorzata Machnicka / 25.11.2015 13:01
Kiedy należy się rozstać fot. Fotolia
Nie oszukujmy się, stworzenie idealnego związku to niezła orka. Rzadko zdarza się tak, że po dwóch, trzech latach patrzymy na partnera takim samym zakochanym wzrokiem jak na początku. A mimo to, niektórym się udaje. Przed Wami 6 powodów, dla których... naprawdę nie warto ciągnąć tej znajomości.

6 dowodów na to, że ten związek nie ma przyszłości:

  1. czujesz, że jednej ze stron zależy bardziej - wydaje ci się, że tylko Ty dbasz o ten związek, a z drugiej strony otrzymujesz minimalne zaangażowanie? To po prostu nie jest facet dla Ciebie.
  2. wszechobecna nuda - codziennie spędzacie czas dokładnie w ten sam sposób, rzadko wychodzicie razem na kolacje, a jedyną formą rozrywki, jest oglądanie ulubionego serialu. Ten związek zwyczajnie nie przetrwa.
  3. słaby seks - wiadomo, bez udanego seksu i chemii, nie ma mowy o stałym, ciągle atrakcyjnym i inspirującym związku. Warto zastanowić się czy to chwilowy kryzys czy raczej początek końca.
  4. po prostu nie czujesz się szczęśliwa - dobrze się nad tym zastanów. Jeśli nie czujesz się kochana i atrakcyjna, to nie ma sensu dalej brnąć w taki związek.
  5. macie inne zdanie na kluczowe tematy - i nie mówimy tu o ulubionej muzyce, czy poglądach politycznych. Tylko jedno z was chce się ustatkować? Tylko jedno z was chce mieć dzieci. Lepiej zakończ tę znajomość, istnieje nikła szansa na to, że to się zmieni.
  6. ciągle się mijacie - nie chodzi o to, aby spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Ale jeśli wspólne wypady przestały was już cieszyć to znak, że coś jest nie tak.

Więcej o związkach: