Oto najbardziej niebezpieczna pozycja seksualna. Mimo to mężczyźni ją uwielbiają!

pozcja na jeźdźca, pozycja seksualna, niebezpieczne pozycje seksualne, kontuzje w seksie, niezbieczny seks fot. Adobe Stock
Pozycja seksualna, która potrafi doprowadzić mężczyznę do utraty zmysłów? Jedną z nich jest na pewno pozycja na jeźdźca. Mężczyźni są wzrokowcami i lubią przyglądać się partnerkom podczas seksualnych igraszek, przez co zapominają, że to jedna z bardziej niebezpiecznych dla nich pozycji seksualnych.
/ 12.08.2019 11:06
pozcja na jeźdźca, pozycja seksualna, niebezpieczne pozycje seksualne, kontuzje w seksie, niezbieczny seks fot. Adobe Stock

Dlaczego jedną z najbardziej niebezpiecznych pozycji seksualnych jest pozycja na jeźdźca? Ponieważ stosunek seksualny, w którym partnerka siedzi na mężczyźnie sprzyja nie tylko głębokiej penetracji, ale i urazom penisa, a nawet jego złamaniom.

Oto 3 najbardziej niebezpieczne pozycje seksualne!

Pozycja seksualna a złamanie prącia

W tej pozycji seksualnej mężczyzna nie ma kontroli nad głębokością pchnięć, siłą, ani tym kątem nachylenia penisa względem pochwy. Partner poddaje się kobiecie, a ta podniecona może ułożyć się tak, że zamiast w pochwę prącie uderzy w kość łonową.

Z pewnością doświadczenie tego typu nie należy do przyjemnych, o ile jednak ból minie dość szybko, to mężczyźnie grożą znacznie poważniejsze konsekwencje.
W trakcie zbyt intensywnego stosunku może dojść do otarcia skóry z trzonu prącia lub, co gorsza złamania prącia.

Co prawda penis nie ma kości, ale określenie „złamanie” wzięło się stąd, że w trakcie urazu słychać charakterystyczny trzask. W rzeczywistości oznacza to, że pękła błona biaława. Złamany penis łatwo rozpoznać, ponieważ nadbiega krwią i wygina się pod dziwnym kątem.

Co robić, gdy dojdzie do kontuzji?

Na pewno nie zwlekać z wizytą u specjalisty i nie wstydzić się pokazania nadwyrężonego organu, bo takie sytuacje zdarzają się częściej niż myślicie.
Złamany penis leczy się wyłącznie operacyjnie, więc odkładanie spotkania z lekarzem z nadzieją, że spawa sama się rozwiąże, nie ma najmniejszego sensu.
Również otarcia bywają niebezpieczne, ponieważ w ranę może wdać się infekcja, a wtedy leczenie stanie się bardziej bolesne i kosztowne.

Dajcie sobie szansę

Kontuzje nie należą do przyjemnych, ale robienie sobie nawzajem wyrzutów niczego tu nie zmieni.
Zamiast wpędzać się w poczucie winy, następnym razem zadbajcie o bliskość i sięgnijcie po Kamasutrę. 
Stopniowe poznawanie swoich ciał, wzajemnych potrzeb oraz nieśpieszny seks są o wiele bezpieczniejsze, poza tym dają coś jeszcze – niezapomnianą, głęboką rozkosz.

Zobacz koniecznie!
Poznaj 3 najlepsze pozycje seksualne, przy których zapomnisz o nadwadze
„Wstydzę się tego, co robię, ale on odejdzie, jeśli odmówię udziału w porno”
Nasutniki - małe co nieco, które sprawdzi się w każdej sypialni i nie tylko…