x myśli, które przychodzą kobietom do głowy podczas seksu fot. Fotolia

8 myśli, które przychodzą kobietom do głowy podczas seksu

Zdarza ci się być myślami gdzie indziej w trakcie zbliżenia? Sprawdź, jakie myśli przychodzą kobietom do głowy podczas uprawiania seksu!
/ 02.08.2016 12:00
x myśli, które przychodzą kobietom do głowy podczas seksu fot. Fotolia

Podobno podczas idealnego stosunku seksualnego zapominamy o reszcie świata, w pełni oddając się przyjemności. Nie ma się co oszukiwać – jest w tym dużo prawdy. Nie zawsze jednak seks spełnia nasze oczekiwania, często jest również tak, że w trakcie stosunku mimowolnie nasuwają się nam pewne myśli. Jakie? Przedstawiamy 8, które przychodzą kobietom do głowy podczas uprawiania seksu. Sprawdź, czy są ci znane.  

1. "Jaki tu bałagan"

Pokój, który wygląda, jakby przeszło przez nie tornado, potrafi nas mocno zdekoncentrować. Jeśli nieuporządkowane lokum należy do nas, plujemy sobie w brodę, że znów nie wywiązałyśmy się z obowiązków domowych, jeśli do naszego partnera, zastanawiamy się, jak mogłyśmy się związać z takim bałaganiarzem...

2. "Będę miała jutro w pracy urwanie głowy"

Podczas uprawiania seksu często zastanawiamy się, jak będzie wyglądał nasz jutrzejszy dzień w pracy. Natłok zadań, które mamy do wykonania, sprawia, że zamiast skupić się na czerpaniu przyjemności, analizujemy, jak tu się ze wszystkim uwinąć, aby wyjść z firmy o przyzwoitej porze...

3. "Popsuję sobie fryzurę i rozmażę makijaż"

"Tyle czasu stałam przed lustrem, aby przyprawić go o zawrót głowy, a zaraz może się mnie przestraszyć" - czy taka refleksja nie raz przychodzi ci do głowy podczas uprawiania seksu? Jeśli tak, nie jesteś osamotniona. Żadna kobieta nie wygląda korzystnie z rozczochranymi włosami i podkładem spływającym z twarzy. Niestety podczas chwil uniesienia istnieje duże ryzyko, że zarówno naszą perfekcyjną fryzurę, jak i starannie wykonany makijaż trafi szlag, dlatego może warto postawić na naturalny wygląd przed miłosnymi igraszkami?

4. "Kiedy w końcu osiągnę orgazm?"

Pragnienie osiągnięcia orgazmu jest u niejednej z nas na tyle silne, że z niecierpliwością odliczamy minuty do jego nadejścia. Niestety wiele razy satysfakcja seksualna staje się naszym niespełnionym marzeniem. Dlaczego? Ponieważ zbyt intensywnie o nim myślimy. Jaki z tego wniosek? Należy ponieść się chwili i przestać gorączkowo wyczekiwać.

3 pozycje seksualne, w których kobieta najszybciej osiąga orgazm

5. "Ciekawe, o czym on teraz myśli"

Mężczyźni podczas uprawiania seksu często są myślami, zresztą tak jak i my, gdzie indziej. To "gdzie indziej" interesuje nas najbardziej... Każda chciałaby wiedzieć, co kryje się w głowie ich partnera. Niestety faceci w trakcie zbliżenia są z zasady mało wylewni, dlatego ciągle pozostajemy w sferze domysłów. 

6. "Kiedy to się wreszcie skończy?"

Seks, podczas którego przychodzi nam do głowy taka myśl, lepiej pozostawić bez komentarza... Niektóre stosunki nawet w najmniejszym stopniu, delikatnie rzecz ujmując, nie spełniają naszych oczekiwań. Osiągnięcie orgazmu w trakcie uprawiania seksu tak niskiej jakości nawet nie przychodzi nam do głowy, ponieważ w przypadku takich ewenementów trudno w ogóle mówić o jakichkolwiek doznaniach...

7. "Jestem w tym rewelacyjna"

Nie raz przyszło ci do głowy, że jesteś boginią seksu, kiedy mowa ciała twojego partnera zdradzała ci, że jest mu z tobą wspaniale? Z pewnością wtedy nasunęła ci się myśl, że jesteś wspaniałą kochanką i z dobrej woli mogłabyś udzielić kilku wskazówek niejednemu nieporadnemu w łóżku mężczyźnie.

8. "Z byłym było mi lepiej"

Wiele z nas ma tendencję do porównywania, niestety również w sypialni. Zdarzyło ci się podczas zbliżenia z partnerem pomyśleć, że ze swoim ekschłopakiem byliście bardziej dopasowani seksualnie? Jeśli tak, nie jesteś odosobniona. Warto jednak pamiętać, że refleksje na ten temat lepiej zachować dla siebie... 

5 oznak, że jesteście niedopasowani seksualnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)