222 fakty… o seksie!

Nie, nie wymienimy wszystkich, a jedynie te zabawniejsze, które aż prosiły się o krótki komentarz. Tak więc wybrana z listy 222 faktów (opublikowanych w języku angielskim na stronie www.welt.de), dziesiątka subiektywnie najciekawszych.
/ 09.05.2009 01:17
Nie, nie wymienimy wszystkich, a jedynie te zabawniejsze, które aż prosiły się o krótki komentarz. Tak więc wybrana z listy 222 faktów (opublikowanych w języku angielskim na stronie www.welt.de), dziesiątka subiektywnie najciekawszych.
  1. Jak mężczyźni przygotowują się do randki? Błędne w niektórych przypadkach jest myślenie, że spędzają jak kobiety dwie godziny przed lustrem. 26% z nich jedynie… wącha swoje ubranie upewniając się, że jeszcze nie śmierdzi.
  2. Walentynki? Niemęskie święto według pewnej 222 fakty… o seksie!grupy Amerykanów. Te serduszka, pluszowe misie… - no dobra, można się na całą różowawą otoczkę zgodzić pod warunkiem, że kobiety zaczną obchodzić „Steak And BlowJob Day”. O co chodzi? Nic innego, jak podziękowanie za romantyczną kolację i bukiet róż… stekiem i seksem oralnym.
  3. „British Medical Journal” opublikował jakiś czas temu interesującą informację. Podobno im więcej ma człowiek orgazmów, tym szybciej się starzeje. Może więc dobrze czasem poudawać?
  4. 72% mężczyzn popada w kompleksy, kiedy widzą przystojniaków na okładkach magazynów. To by wyjaśniało, dlaczego zarówno w prasie kobiecej, jak i tej skierowanej do panów, seksownym facetów jak na lekarstwo. 
  5. Najgorszymi kochankami są… Niemcy – podobno w łóżku myślą jedynie o sobie. Ale też z innymi narodowościami nie jest za dobrze. Szwedzi są zbyt szybcy, Anglicy zbyt otyli, zaś Rosjanie zbyt owłosieni. Jak już szukać kochanka, to najlepiej… Włocha! (z czym z pewnością nie zgodziłaby się moja znajoma Włoszka, co w końcu poślubiła Polaka). 
  6. 3% kobiet, uprawiając seks, jednocześnie myśli, od czego zacząć sprzątanie. Mężczyźni prawdopodobnie takiej podzielności uwagi nie mają. Za to mogą liczyć na lepszy seks ci, co pomagają żonom (nie, to nie mycie naczyń wpływa na potencję, a odciążenie partnerki od obowiązków!). 
  7. Co można robić w łóżku? Kochać się – odpowiedzieli Brytyjczycy. Niemcy zaś podeszli do pytania praktyczniej. Najlepiej spać, rozmawiać przez telefon lub czytać. Dziwi jeszcze kogoś ujemny przyrost naturalny u naszych sąsiadów? 
  8. Mężczyźni od dawien dawna płacili za seks. Już 100 lat p.n.e. kobiety w Babilonie musiały stracić dziewictwo w świątyni bogini płodności - nieznajomy, z jakim się kochały, składał potem odpowiedni datek na rzecz świątyni.
  9. Ile czasu kobiety mogłyby nie uprawiać seksu, gdyby dostały szafę pełną ubrań? Większość ankietowanych stwierdziła, że… 15 miesięcy! Może i nie szata zdobi człowieka, za to z pewnością wynagradza życie w celibacie. 
  10. Co czwarty mężczyzna gasi światło podczas stosunku. Czyżby dlatego niektórym (1 na 20) zdarzyło się… zasnąć podczas stosunku?

(a.)

Redakcja poleca

REKLAMA