Szukasz swojej drugiej połowy? Skorzystaj z nowej funkcji na Facebooku! fot. Fotolia

Szukasz swojej drugiej połowy? Skorzystaj z nowej funkcji na Facebooku!

"Discover people" pomoże ci poszerzyć swoje grono znajomych lub umówić się na randkę. Przedstawiamy, na czym polega jej działanie. Sprawdź!
/ 08.02.2017 17:18
Szukasz swojej drugiej połowy? Skorzystaj z nowej funkcji na Facebooku! fot. Fotolia

Facebook to jedna z największych sieci społecznościowych na świecie, która posiada wiele charakterystycznych funkcji obecnych w innych tego typu serwisach takich jak: albumy ze zdjęciami, książka adresowa, blog, lista znajomych czy grupy użytkowników. Ostatnio pojawiła się nowa – "Discover People", która służy ułatwieniu nawiązywania nowych kontaktów.

Najbardziej popularne gwiazdy na Facebooku

"Discover People" – jak to działa?

Nowa funkcja Facebooka widoczna jest w wersji mobilnej serwisu, zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS.

Po wejściu w funkcję zostajemy poproszeni o uaktualnienie bądź uzupełnienie swojego konta. Poniżej wyświetlają nam się profile wszystkich osób, których nie znamy, ale z którymi coś nas łączy, np. miejsce zamieszkania, firma, zainteresowania czy to samo wydarzenie. Osoby, które już mamy w znajomych, nie są uwzględniane, dzięki czemu możemy nawiązać nowe znajomości.

Uzależnienie od portali społecznościowych - jak z nim walczyć?

Portal zapewnia, że analizuje wyłącznie te dane, które są publicznie udostępniane przez użytkowników – w ten sposób każdy może zachować prywatność.

Nie tylko dla samotnych serc

"Discover people" to aplikacja, z której powinny skorzystać nie tylko osoby poszukujące swojej drugiej połowy. To funkcja opracowana również z myślą o rekruterach i osobach zajmujących się networkingiem biznesowym. Pomaga także dotrzeć do mieszkańców miast w celu poinformowania ich o inicjatywach lokalnych.

Co sądzisz o nowej funkcji na Facebooku? Czy zamierzasz z niej skorzystać? 

Jak skutecznie randkować w sieci?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/09.04.2018 21:36
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę trenera IGORTRENERONLINE.PL i wygraj 10 tysięcy złotych! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze i zbuduj piękną smukłą sylwetkę lub muskularne ciało!
/03.12.2017 00:09
Ja osobiście z autopsji poleciłabym jednak portale randkowe, na przykład kochaj.pl Tam ja znalazłam miłość :) jest test dopasowania, może spokojnie popisać, porozmawiać, są zdjęcia itd