Związek na odległość - namiętność w związku fot. Fotolia

Związek na odległość - namiętność w związku

Jesteś w związku na odległość? Dowiedz się, co zrobić, aby pożądanie między wami nie wygasło!
/ 16.12.2016 23:47
Związek na odległość - namiętność w związku fot. Fotolia

Utrzymanie związku na odległość przysparza wielu kłopotów. Nie jest łatwo pielęgnować relację, kiedy nasza druga połowa znajduje się kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od nas. Jeszcze większy problem stanowi podtrzymanie namiętności. Sporadyczne spotkania grożą nie tylko rozluźnieniem więzi, lecz także spadkiem pożądania do partnera i zainteresowaniem kimś, do kogo mamy łatwiejszy dostęp...

Co należy zrobić, aby fascynacja seksualna w związku na odległość nie przeminęła? Wystarczy we właściwy sposób skorzystać z dobrodziejstw techniki!

Jak swobodnie rozmawiać o seksie?

Pikantne SMS-y

Jeśli chcesz, aby namiętność między tobą a twoim partnerem nie wygasła, powinniście codziennie utrzymywać ze sobą kontakt telefoniczny. Najszybszą formą komunikacji jest SMS, jego wysłanie zajmuje zaledwie parę chwil. Nie ograniczajcie się tylko do wiadomości o neutralnej treści – piszcie do siebie SMS-y o tematyce erotycznej. Zadziałają niczym afrodyzjak – pobudzą wyobraźnię, rozpalą zmysły i wprawią w odpowiedni nastrój. Powinny stanowić przedsmak seksu podczas rozmowy telefonicznej czy Skype'a, dlatego warto dołożyć starań, aby były naprawdę gorące.

Seks przez telefon

Jednym z najlepszych sposobów na podtrzymanie pożądania w związku na odległość są niegrzeczne rozmowy telefoniczne, a dokładnie seks przez telefon. Miłosne igraszki w tej formie są świetnym rozwiązaniem dla par, które nie mogą sobie pozwolić na kontakt fizyczny. Uprawianie miłości przez telefon może dostarczyć mnóstwo przyjemności. Wystarczy puścić wodze fantazji i... przekroczyć granice przyzwoitości. Zanim zaczniecie się kochać, upewnijcie się, że nikt nie będzie wam przeszkadzał.

Jeśli chcecie wzmocnić swoje doznania, zdecydujcie się na zakup gadżetów erotycznych. Wybierzcie takie, które będą zgodne z waszymi upodobaniami. Warto, abyście zainwestowali również w zestaw głośnomówiący. Dzięki niemu będziecie mieli wolne ręce...

Mówcie, co w danej chwili robicie z zabawkami. Kiedy będziesz osiągała rozkosz, nie wzbraniaj się przed wzdychaniem, mruczeniem czy jęczeniem. Faceci tracą głowę, kiedy kobieta jest głośno.

Postarajcie się, aby przebieg zbliżenia przez telefon był jak najbliższy zbliżeniu cielesnemu. Jeśli preferujecie długą grę wstępną, spróbujcie ją przeprowadzić. Mówcie, jakie czułe punkty na ciele partnera pieścicie, aby intensywność waszych przeżyć była porównywalna do tej, której doświadczacie podczas tradycyjnego seksu. Możecie również odegrać jakąś rolę (ty możesz wcielić się w postać pielęgniarki czy pokojówki, a partner księdza czy lekarza).

Pamiętajcie, aby precyzyjnie mówić o swoich oczekiwaniach i pozbyć się poczucia wstydu. Tylko wtedy będziecie mogli osiągnąć orgazm.

Seks przez Skype'a

Seks przez Skype'a to najlepsza forma uprawiania miłości dla par, które uwielbiają na siebie patrzeć podczas zbliżenia. Dzięki kamerze internetowej partnerzy mogą nie tylko się słyszeć, lecz także widzieć, co stanowi ogromną zaletę.

Podczas "pierwszego razu" przez Skype'a możecie być nieco skrępowani. To zupełnie naturalne. Z każdym kolejnym zbliżeniem będziecie mieć więcej śmiałości.

Jeśli chcesz, aby twój mężczyzna osiągnął jeszcze większą satysfakcję z seksu, załóż na siebie seksowną bieliznę. W ten sposób jeszcze bardziej pobudzisz jego zmysł wzroku. Fakt, że nie może cię dotknąć, może go jeszcze bardziej podniecić, bowiem będzie musiał to sobie wyobrazić.

Jeśli jesteś osobą odważną w seksie, zafunduj swojemu partnerowi striptiz lub pokaz masturbacji, a najlepiej i jedno, i drugie. Twój facet oszaleje z pożądania, kiedy zmysłowo ściągniesz bieliznę, a następnie sprawisz sobie przyjemność.

Poproś, aby twój partner też przygotował dla ciebie coś specjalnego. W zbliżeniu przez Skype'a oboje musicie wykazać pełnię zaangażowania. W przeciwnym wypadku któraś ze stron może czuć się niespełniona i skrzywdzona.

Jak rozbudzić w sobie pożądanie?