Co powinnam zrobić, jeśli zdradził mnie partner?

Wiadomość o zdradzie partnera zawsze jest dla nas ciosem. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy dowiesz się, że Twój partner miał romans

Co powinnam zrobić, jeśli zdradził mnie partner? fot. Fotolia
Mam 33 lata i jestem matką trójki dzieci. Do niedawna myślałam, że żyję w lojalnym związku. Tymczasem niedawno dowiedziałam się, że mąż zdradza mnie już od pół roku.

Przeżyłam szok i do tej pory nie potrafię sobie z tym poradzić. Zadawałam sobie i jemu to samo pytanie – dlaczego? W czym ona jest lepsza ode mnie? Szukałam w sobie winy, a przecież to nie ja zawiniłam. Kocham go mimo krzywdy, którą mi wyrządził, kochają go dzieci, które niczemu nie są winne, i dlatego nie wiem, czy powinnam odejść. Za bardzo nie mam gdzie i nie mam za co żyć, bo nie pracuję. Na początku oszukiwał, kiedy pytałam, czy dalej się kontaktują. Tamta dzwoniła do niego, nie daje za wygraną. Mówię mu: zdradziłeś raz, zdradzisz następny, a on na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Co robić?

Co zrobić, kiedy partner zdradza?


Zdrada nie jest niczym przyjemnym i często na lata burzy zaufanie do drugiej osoby. Ale to wcale nie oznacza, że musi zakończyć się rozpadem związku. Takie myślenie, że „zdradził raz, zdradzi następny” jest niczym nieuzasadnione. Przecież ludzie popełniają błędy, nawet te najcięższego kalibru, żałują, zmieniają swoje życie. Jeśli nie jesteś w stanie uwierzyć, że mąż to potrafi, to rzeczywiście lepiej odejść niż żyć w piekle nieustannych podejrzeń. Ja bym zrobiła co innego. Zajęła się swoim życiem, podjęła pracę i podbudowała nadwątlone przez męża poczucie własnej wartości.

Czytaj także:

Odpowiadała Ula Zubczyńska z Przyjaciółki
Jak walczyć z narastającym konfliktem w związku?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (725)
/tydzień temu
Najlepiej kupić lokalizator GPS z funkcją podsłuchu i niezależną baterią - najlepszy na rynku lokalizator GPS AZ20000 - wówczas będzie wiadomo gdzie o której godzinie dana osoba jest, z kim rozmawia i z kim się spotyka. Pomoc w ustawieniu i zaprogramowaniu lokalizatora gratis.
/miesiąc temu
Co to za bzdury spytajcie który facet da babie drugą szansę. Czemu wiec my mamy o nich żebrać. Facet zdradzi raz zdradzi kolejny !!
/5 miesięcy temu
Dokładnie, najlepiej się upewnić a potem brać się za ostateczne kroki. A detektyw to dobry pomysł . Agencja Sprawdź Wiernosć z tego co wiem jest dość dobrze znana i naprawdę skuteczna w takich sprawach
POKAŻ KOMENTARZE (722)