Co powinnam zrobić, jeśli zdradził mnie partner?

Wiadomość o zdradzie partnera zawsze jest dla nas ciosem. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy dowiesz się, że Twój partner miał romans

fot. Fotolia
Mam 33 lata i jestem matką trójki dzieci. Do niedawna myślałam, że żyję w lojalnym związku. Tymczasem niedawno dowiedziałam się, że mąż zdradza mnie już od pół roku.

Przeżyłam szok i do tej pory nie potrafię sobie z tym poradzić. Zadawałam sobie i jemu to samo pytanie – dlaczego? W czym ona jest lepsza ode mnie? Szukałam w sobie winy, a przecież to nie ja zawiniłam. Kocham go mimo krzywdy, którą mi wyrządził, kochają go dzieci, które niczemu nie są winne, i dlatego nie wiem, czy powinnam odejść. Za bardzo nie mam gdzie i nie mam za co żyć, bo nie pracuję. Na początku oszukiwał, kiedy pytałam, czy dalej się kontaktują. Tamta dzwoniła do niego, nie daje za wygraną. Mówię mu: zdradziłeś raz, zdradzisz następny, a on na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Co robić?

Co zrobić, kiedy partner zdradza?


Zdrada nie jest niczym przyjemnym i często na lata burzy zaufanie do drugiej osoby. Ale to wcale nie oznacza, że musi zakończyć się rozpadem związku. Takie myślenie, że „zdradził raz, zdradzi następny” jest niczym nieuzasadnione. Przecież ludzie popełniają błędy, nawet te najcięższego kalibru, żałują, zmieniają swoje życie. Jeśli nie jesteś w stanie uwierzyć, że mąż to potrafi, to rzeczywiście lepiej odejść niż żyć w piekle nieustannych podejrzeń. Ja bym zrobiła co innego. Zajęła się swoim życiem, podjęła pracę i podbudowała nadwątlone przez męża poczucie własnej wartości.

Czytaj także:

Odpowiadała Ula Zubczyńska z Przyjaciółki
SKOMENTUJ (730)
Jak walczyć z narastającym konfliktem w związku?
KOMENTARZE (730)
Geffka/tydzień temu
Moim zdaniem najważniejsze jest, aby upewnić się, ze partner nas zdradza - wiem, że to brzmi cieżko, ale można np. zatrudnić detektywa. Dyskretnie wszystko sprawdzi i jak sie jednak okaże, że nic się nie dzieje, to nie ma problemu. Ja korzystałam np. z usług AD Sprawdź Wierność i okazało sie, że maż mnie nie zdradza, ale ma poważne problemy ze zdrowiem, stąd to znikanie, dziwne zachowanie, poddenerwowanie itd.
Ewa/3 tygodnie temu
Miałam podobną sytuację . Lecz obiecał że się zmieni. Rok bylo całkiem ok. Potem zaczął mieć mniejszą ochotę na stosunek, częstsze wyjazdy . Skorzystalam z oferty agedncji detektywistycznej sprawdzwiernosc i po otrzymaniu dowodów nasz związek się rozpadł. Teraz jestem samotną matką wychowującą dzieci
Angelika812/miesiąc temu
Gdy ja podejrzewałam mojego faceta o zdradę znajoma poleciła mi świetny sposób na sprawdzenie czy faktycznie mam się czego obawiać. Sposób jest banalnie prosty, mianowicie wystarczy sprawdzić SMSy swojego faceta, bo to właśnie w nich można najwięcej ukryć. Znajoma podała mi stronę internetowa, dzięki której mogłam sprawdzić wszystkie SMSy swojego faceta, bez dotykania jego telefonu! Po prostu jego SMSy zostały pobrane na mój komputer, a ja mogłam czytać do woli. Wszystkie SMSy, czyli odebrane i te wysłane również. Wam też polecam ten sposób, ta strona to: szpiegsms.tk Naprawdę goraco polecam, bo wszystko się wyjaśni w waszym zwiazku. :)
POKAŻ KOMENTARZE (730)