Linell Comfort podpaski delikatne jak skrzydełka motylka

Firma Hygienika, producent środków do higieny osobistej dla całej rodziny, wprowadza na rynek nowoczesne ultra cienkie podpaski Linell Comfort. Delikatna włóknina Soft Touch, szybko przepuszcza wilgoć w głąb podpaski zapewniając uczucie miękkości oraz maksymalną ochronę podczas trudnych dni. Linell Comfort Ultra Plus – podpaski na dzień oraz Linell Comfort...
/ 28.03.2007 01:03
Firma Hygienika, producent środków do higieny osobistej dla całej rodziny, wprowadza na rynek nowoczesne ultra cienkie podpaski Linell Comfort. Delikatna włóknina Soft Touch, szybko przepuszcza wilgoć w głąb podpaski zapewniając uczucie miękkości oraz maksymalną ochronę podczas trudnych dni. Linell Comfort Ultra Plus – podpaski na dzień oraz Linell Comfort Super Ultra Plus – podpaski na noc, zostały przygotowane z myślą o potrzebach Pań ceniących komfort i wygodę.

Linell Comfort Ultra Plus
to ultra cienkie podpaski ze skrzydełkami, które pokryto delikatną, specjalnie plecioną włókniną zewnętrzną Soft Touch, która szybko przepuszcza wilgoć w głąb podpaski.
Dzięki jej doskonałym właściwościom chłonnym podpaska sprawdza się w każdej pozycji. Dodatkowo, by zwiększyć poczucie czystości i suchości, podpaskę wyposażono w system równomiernego wsiąkania wilgoci Easy Absorption System, która zamieniana jest w żel, i rozprowadzana równomiernie po całej powierzchni chłonnej. Linell Comfort Ultra Plus to propozycja dla wszystkich Pań ceniących wyjątkową delikatność i komfort.Linell Comfort Super Ultra Plus
to podpaski przeznaczone do stosowania na noc lub przy obfitym krwawieniu.
Są one dłuższe i bardziej chłonne niż tradycyjne podpaski. Skrzydełka oraz powłoczka Soft Touch zabezpieczają przed wydostawaniem się wilgoci na zewnątrz - jest ona szybko przepuszczana w głąb podpaski. System równomiernego wsiąkania Easy Absorption System zapewnia doskonałą ochronę i komfort podczas trudnych dni. Linell Comfort Super Ultra Plus zapewniają spokojny i bezpieczny sen.


Opakowanie: 10 sztuk
Sugerowana cena detaliczna:

Producent:
Hygienika S.A.
ul. Okólna 45
05-270 Marki k/Warszawy

Początki działalności Hygieniki sięgają roku 1991 kiedy to powstała firma Euro Cristal Sp. z o.o. zajmująca się obrotem artykułami higienicznymi, w tym pieluszkami dziecięcymi. W roku 2003 nastąpiła zmiana nazwy firmy na Hygienika S.A. Od roku 1996 firma rozpoczęła działalność produkcyjną, systematycznie rozszerzając ofertę w segmencie private lebels. Inwestycje w nowe linie przyczyniły się do rozszerzenia oferty spółki. I tak w 2002 roku firma rozpoczęła produkcję podpasek higienicznych a rok później zainwestowała w stworzenie linii do wytwarzania klasycznych wkładek higienicznych. W roku 2004 firma uruchamia jedną z najnowocześniejszych linii do produkcji podpasek ultracienkich. Firma Hygienika oferuje produkty dla każdego segmentu konsumentów, od asortymentu ultra ekonomicznego do premiowego, w kategoriach:
  • dziecięcych pieluszek jednorazowych
  • ultra cienkich podpasek higienicznych
  • klasycznych podpasek higienicznych
  • klasycznych wkładek higienicznych

Jakość produktów i procesów produkcyjnych kontrolowana jest wnikliwie przez wewnętrzne laboratorium jakości oraz niezależnych audytorów zewnętrznych np. firmę SGS.
Hygienika S.A. na stałe współpracuje z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi, akredytowanym przez PCA, w zakresie badań parametrów surowców i produktów gotowych.