Hotel "Szampan i Sekrety" fot. Fotolia

Apartamenty Szampan i Sekrety - hotel w Żyrardowie

Ile kosztuje noc?
Małgorzata Machnicka / 08.06.2017 10:37
Hotel "Szampan i Sekrety" fot. Fotolia

Nie jest to taki zwykły apartament. Znajdziecie w nim nie tylko ogromne wygodne łóżko i wielką metalową wannę, ale również miejsce zaaranżowane na takie, które najczęściej pojawia się w fantazjach erotycznych. Do wyboru wizyta lekarska, komisariat policji, kino a nawet pokój zabaw Christiana Grey'a (ten podobno cieszy się największym powodzeniem).

Oczywiście, żeby zamówić pokój fantazji, musisz mieć skończone 18 lat. Właściciele gwarantują pełną dyskrecję. Pokoje ulokowane są na piętrze, pod którym nie ma mieszkań. Apartament ma grube ściany, a rolety w oknach gwarantują intymność i prywatność. Dlaczego by nie?

Czy onanizm wygląda jak porno?
fot. Apartament "Szampan i sekrety"

Wybierając jedną z propozycji dostaniecie również wszelkie akcesoria do odegrania scen - ubrania, dodatki i gadżety. Przed rezerwacją trzeba podać obsłudze informację o rozmiarze przebrań. W razie dodatkowych życzeń czy wątpliwości, "Szampan i sekrety" udzielają pomocy i są przygotowane na wszelkie pytania, bo nie ma tych niewygodnych.

Aleksandra Rasz, pomysłodawczyni apartamentu, który prowadzi razem z mężem mówi, że: chciała dać parom przestrzeń, gdzie mogą na jedną noc wcielić się w postać, o jakiej zawsze marzyli. A z doświadczenia wiem, że w Polsce podobnych miejsc po prostu brakuje.

Para jest już ze sobą od 12 lat. Pomysł wziął się z własnych potrzeb - sami szukali sposobów na przełamywanie rutyny w związku.

Nasze poszukiwania zaczęły się, kiedy urodziły się dzieci. Mieszkanie zamieniło się w miejsce pełne pieluch i kaczuszek, trudno było znaleźć w nim romantyczną czy intymną przestrzeń do seksu, nie mówiąc o możliwości przebierania. A stroje to przecież bardzo silny afrodyzjak!


fot. Apartament "Szampan i sekrety"


W apartamencie jest sprzęt grający, telewizor i internet z dostępem do stron erotycznych. Co więcej, nie podlega on ustawie o hotelach, co oznacza, że nie obowiązują go ścisłe przepisy przeciwpożarowe - można wypełnić pokoje dowolną ilością świec.

fot. Apartament "Szampan i sekrety"

A teraz ceny. W tygodniu apartament kosztuje 500 złotych za noc, w weekend jest to 800 złotych, a w dni szczególne, takie jak Sylwester to 1000 złotych. W cenę, poza noclegiem i wyposażeniem pokoju fantazji, wliczone są, w zależności od pakietu, śniadanie, przekąski, gorąca czekolada, alkohol, świece, kosmetyki do kąpieli i niespodzianka.

Dlaczego kobiety uprawiają seks?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.06.2017 07:08
gdzie? i jaka ulica?