KATALOG PREZENTÓW POLKI.PL! Tu znajdziesz najlepsze propozycje świątecznych podarunków

Zobacz pomysły na prezenty świąteczne - znajdziesz u nas propozycje upominków, podzielone na 18 kategorii!

Prezenty na święta to nieodłączny element gwiazdkowej tradycji. Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskich?

Wykorzystaj nasz katalog prezentów świątecznych! Znajdziesz w nim ponad 900 pomysłów na wyjątkowe prezenty dla mamy, ukochanego, taty, dzieci, dziadków przyjaciół i wiele innych. Sprawdź koniecznie!

Wybierz kategorię:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (113)
/2 tygodnie temu
Moja mama, która skończyła w tym roku 68 lat bardzo załamała się po śmierci taty. Przypomnieliśmy sobie, że przed laty jeszcze marzył się jej kurs języka angielskiego, z którym miała do czynienia w swojej pierwszej pracy, jednak czas wzmógł blokadę przed spełnieniem marzenia. Wymyśliliśmy Prezent w postaci kursu angielskiego w Anglii okazał się naprawdę trafionym pomysłem. Mama wyjechała, wróciła zachwycona, odzyskała pewność siebie i po roku uczęszczania na dodatkowe indywidualne lekcje z lektorem lepiej radziła sobie podczas wakacji w Stanach ode mnie i mojego męża( a posługujemy się językiem angielskim w codziennej pracy :) ).
/miesiąc temu
Media expert ma fajną akcję promocyjną teraz, widziałam już parę spoko rzeczy
/miesiąc temu
W tym roku prezenty zamówiłam wyjątkowo wcześnie i postawiłam na coś porządniejszego i praktycznego. Kupiłam mojemu męzowi słuchawki skullcandy model venue, który pozwala redukować hałas, ponieważ narzeka że nie może skupić sie w biurze właśnie z powodu hałasu - mam nadzieję, że pomoże mu to odwrócić tę sytuację;
POKAŻ KOMENTARZE (110)