Dzieci bawią się na placu zabaw. fot. Adobe Stock

Matka pozwoliła załatwić się dziecku na plac zabaw. Zdjęcie trafiło do sieci

Pozornie spokojne popołudnie na placu zabaw, zakończyło się internetową burzą. Powód? Jedna z matek kazała córce załatwić potrzebę fizjologiczną na trawniku.
/ 14.08.2018 12:34
Dzieci bawią się na placu zabaw. fot. Adobe Stock

Do incydentu doszło na warszawskich Stegnach. Grupa dzieci bawiła się na placu zabaw. W pewnym momencie kilkulatka - za zgodą swojej mamy - załatwiła się na środku trawnika. Sytuację sfotografowała inna z matek. Zdjęcie zamieściła na Facebooku. Bulwersującą sprawę opisał lokalny portal wawalove.wp.pl.

Kupa na placu zabaw jest ok?

Na zdjęciu widać, jak dziewczynka na środku trawnika wypina pupę. Tuż za nią ludzie siedzą na ławkach. Obok stoi mama z chusteczkami, czekając, aż dziecko skończy się załatwiać. Autorka zdjęcia dodała do niego szczegółową relację zdarzenia.

Wczoraj na placu zabaw byłam świadkiem obrzydliwej sytuacji. Jedna z Pań, po tym jak jej dziecko powiedziało, że musi skorzystać z toalety - kazała wejść za ławkę na środku placu zabaw i zrobić kupę!! Byłam w ciężkim szoku. Mamusia stała spokojnie z chusteczkami... mam nadzieję, że to zobaczysz kobieto i się zawstydzisz... dzieci biegają na boso, bawią się, a ktoś na środku się wypróżnia... WSTYD! Już nie wspomnę o prawie do intymności dziecka...
- napisała pani Ewa.

Zdjęcie wywołało gorącą dyskusję. Poruszeni internauci zarzucili matce dziewczynki m.in. brak kultury. Zauważyli, że skoro dziecko nagle poczuło potrzebę fizjologiczną, a w okolicy nie było toalety, to wystarczyło odejść z nim w nieco bardziej ustronne miejsce. Komentujący zwracali uwagę nie tylko na obecność innych ludzi, którym sytuacja mogła się nie spodobać. Podkreślili, że w ten sposób naruszona została również godność dziecka.

Krytyczne uwagi zostały skierowane również w stronę autorki zdjęcia. Zarzucono jej, że może zbyt pochopnie oceniła sytuację. Pisali, że dziecko mogło być chore i nie było w stanie powstrzymać potrzeby nawet na chwilę. Pojawiły się również głosy, że dawniej w takich sytuacjach, po prostu grzecznie zwracało się uwagę matce. Obecnie - wrzuca się zdjęcie do internetu z nadzieją, że przekaz trafi do odpowiedniej osoby.

Źródło: wawalove.wp.pl

Przeczytaj:
Kazali karmiącej zakryć pierś w restauracji. Jej reakcja? Mistrzowska!
Chłopiec upadł z roweru. Zwykła rana doprowadziła do śmierci dziecka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)