POLECAMY

Dieta tucząca!

Ogromną popularnością cieszą się rozmaite diety odchudzające. Jednak wśród większości Pań dbających o linię znajdują się też osoby pragnące przytyć.
Ogromną popularnością cieszą się rozmaite diety odchudzające. Jednak wśród większości Pań dbających o linię znajdują się też osoby pragnące przytyć.

Dieta powinna być wówczas bogata w wysokokaloryczne potrawy, ale ważny jest również sposób Dieta tucząca!jedzenia. Posiłki należy spożywać o stałych porach, wolno przeżuwając każdy kęs. Najlepiej 5 posiłków w ciągu dnia.

Dobrym sposobem na pobudzenie apetytu jest wypicie na godzinę przed posiłkiem lampki wytrawnego czerwonego wina. Zamiast tego można również zjeść kwaśny owoc np. grapefruit, pomarańcza, kwaskowate jabłko. W jadłospisie powinny się znajdować zwiększone ilości białego i ciemnego pieczywa, kluski, pierogi, ryż.

Dużo kalorii zawierają zupy i sosy doprawione mąką, sery żółte, pleśniowe, pełnotłuste białe.

Między posiłkami należy jeść jogurty owocowe, owoce z dużą zawartością cukru, a także suszone owoce takie jak: śliwki kalifornijskie, rodzynki, morele. Na deser świetne są lody, kisiele, budynie i galaretki. Posiłki powinno się popijać słodzoną kawą, herbatą i sokami owocowymi.

źródło: MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/4 lata temu
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TUCZENIEM SIE NA SIŁĘ! ZOLADEM MA POJEMNOSC OGRANICZONA NIE PAKUJCIE W NIEGO PONAD MIARE! WIECZN IE MNIE WYZYWALI OD ANOREKTYKOW MOWIE ZABIJE SIE JAK NIE PRZYTYJE! I CO ?? ZARCIEM NA SILE ROZWALILEM SOBIE JELITA TERAZ SIE ZAPYCHAJA NIE MOZNA SIOE WYPROZNIC NABAWILEM SIE CHOROBSKA A BYLEM CHUDY I ZDROWY. CHUDY JESTEM NADAL. ALE TERAZ WSZYSTKICH GRUBYCH BEDE PONIZAL WYZYWAL TAK JAK ONI M,NIE BO TYLE SA WARCI :( NISZCZA PSYCHICZIE I WYZYWAJA SZCZUPLYCH LUDZI WSTRETE TLUSTE BECZKOWOZY NA UBÓJ! ODEBRALISCIE MI ZDROWIE JA WAM ODBIORE ZDROWIE PSYCHICZNE!!! NIE TYJCIE NA SILE!!!!!!
/8 lat temu
Taa a ja mam 1,74cm wzrostu i ważę 47kg. A przytyć nie mogęęęęę.......
/8 lat temu
To już raczej anoreksja. Idz do psychiatry.
POKAŻ KOMENTARZE (19)