W dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Testuj produkty za darmo z Klubem
Polki Rekomendują

Dołącz do Klubu Polki Rekomendują i otrzymuj za darmo produkty do testów, które możesz zachować po teście. Zyskasz dostęp do nowości rynkowych od znanych marek.

Dołącz do Klubu

Dołącz do klubu Polki Rekomendują i testuj za darmo
nowości i hity rynkowe. Dziel się opinią z innymi i wpływaj
na decyzje zakupowe Polek. Czekamy na Ciebie!

4,5 miliona
użytkowników miesięcznie
20 tysięcy
w klubie Polki Rekomendują
tysiące
wartościowych rekomendacji
Chcę dołączyć do Klubu

Polki rekomendują

Sprawdź, co Polki myślą o przetestowanych produktach. Poznaj ich rekomendacje i dowiedz się, które produkty warto kupić.

Zobacz więcej

Pytania i odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
dotyczące klubu Polki Rekomendują

Jak dołączyć do klubu Polki Rekomendują?
Zarejestruj się na stronie https://polki.pl/rejestracja.html albo od razu zgłoś się do konkretnego testowania - przed wypełnieniem ankiety zgłoszeniowej poprosimy Cię o dołączenie do klubu. Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych – to niezbędne, abyśmy mogli bez przeszkód do Ciebie pisać i wysyłać Ci produkty do testowania!
Jakie produkty są testowane w klubie Polki Rekomendują?
Produkty testowane w klubie Polki Rekomendują są bardzo różnorodne. Testujemy żywność, artykuły gospodarstwa domowego, drobne sprzęty AGD, odzież, kosmetyki.
Co zyskuję dołączając do klubu Polki Rekomendują?
Przede wszystkim zyskujesz szansę na wypróbowanie różnych nowości rynkowych zupełnie za darmo! Masz okazję podzielić się swoją opinią z testu z innymi Polkami. Twoja opinia będzie miała znaczenie nie tylko dla nich, ale także dla producentów, którzy dzięki Twoim sugestiom mogą ulepszać swoje produkty!
Czy muszę płacić za testowane produkty?
Nie, testowanie w klubie Polki Rekomendują jest bezpłatne i nigdy nie zostaniesz poproszona o pokrycie jakichkolwiek kosztów.
Kto płaci za przesyłkę z produktem do testowania?
Koszt przesyłki jest zawsze po naszej stronie.
Czy muszę zwracać testowane produkty?
Absolutnie nie! W chwili otrzymania produktu staje się on Twoją własnością. Nie prosimy o jego zwrot, chcemy jedynie, żebyś pozostawiła o nim szczerą opinię.
Mam 16 lat. Czy mogę testować produkty w klubie Polki Rekomendują?
Niestety nie. Regulamin zakłada, że w testowaniach w klubie Polki Rekomendują mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
Nie mieszkam w Polsce. Czy mogę brać udział w testowaniach w klubie?
Niestety nie. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć przesyłki za granicę, a akcje testowania zwykle mają ograniczony czasem harmonogram.
Zostałam testerką, co dalej?
Na początek zapoznaj się z harmonogramem testu – znajdziesz go zawsze na dole strony z naborem do testowania. Są w nim poszczególne etapy testowania oraz czas ich trwania. Wkrótce otrzymasz przesyłkę z produktem i będziesz mogła przystąpić do testowania. Po przetestowaniu produktu otrzymasz wiadomość mailową z prośbą o wypełnienie ankiety wynikowej, w której napiszesz swoją opinię o przetestowanym produkcie. Pamiętaj, że jest to bardzo ważny i obowiązkowy etap każdego testu w klubie Polki Rekomendują.
Nie znalazłam tu odpowiedzi na moje pytanie. Co zrobić w takiej sytuacji?
Napisz wiadomość na polkirekomenduja@burdamedia.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące klubu Polki Rekomednują.