Anna Głogowska fot. ONS

Dieta Anny Głogowskiej

Anna Głogowska tańczy i oczyszcza organizm.
/ 24.04.2008 12:56
Anna Głogowska fot. ONS
Anna jest tancerką, dzięki czemu ćwiczy co dnia więcej, niż większość z nas rusza się przez cały tydzień. Nie znaczy to, że je co chce. Bardzo ważne jest dla niej oczyszczanie organizmu, dlatego stara się jeść tak, by wypłukać organizm z toksyn.

Tancerka trzyma się diety złożonej głównie z owoców i warzyw. Przez pierwsze dni kuracji posila się tylko nimi. Przyznaje, że uwielbia brokuły, jak Katie Holmes, fasolę, marchewkę i pomidory. Dopiero piątego dnia diety do posiłków wprowadza produkty mleczne, czyli głownie jogurt, maślankę, czy kefir. W tym okresie możesz przyrządzać sobie przepyszne koktajle mleczne i pić je w nieograniczonych ilościach. Kolejny tydzień Anna rozpoczyna od dodania do dozwolonych już produktów dzikiego ryżu, kasz i makaronów, czyli węglowodanów. Nabiał można znów jeść dopiero po 9 dniach, Anna zaleca sery i jajka. Po 12 dniach tancerka zaczyna jeść chude mięso i trzyma się takiej diety do trzech tygodni.

Anna Głogowska z "Tańca z Gwiazdami" wspomaga organizm piciem dużej ilości wody, podczas treningów i ziołowego suplementu diety. Taki detoks, można z powodzeniem stosować raz, lub dwa razy na pół roku.