Brak silnej woli

Mój problem polega na tym ze nie mam silnej woli by zastosować dietę taką po której mogła bym schudnąć. Stosowałam wiele diet i żądna nie przyniosła efektów bardzo proszę o pomoc, nie jestem otyła mam tylko duży brzuch mam figurę w kształcie jabłka w pasie mam 97 a w tali 82 a całą posturę nawet szczupłą. czekam na odpowiedz, dziękuję.
/ 04.01.2008 18:52
Brak silnej woli

witam! mój problem polega na tym ze nie mam silnej woli by zastosować dietę taką po której mogła bym schudnąć. Stosowałam wiele diet i żądna nie przyniosła efektów bardzo proszę o pomoc, nie jestem otyła mam tylko duży brzuch mam figurę w kształcie jabłka w pasie mam 97 a w tali 82 a całą posturę nawet szczupłą. czekam na odpowiedz, dziękuję.

Monika

Droga Moniko

Sama wiesz jak wiele zależy od naszej silnej woli. Z jednej strony możesz się cieszyć, że masz do zrzucenia ,,tylko" brzuszek, ale z drugiej strony taki typ otyłości jest groźniejszy dla zdrowia. Oznacza to otłuszczenie ważnych narządów- serca, wątroby, nerek, trzustki. O problemach z brzuszkiem pisałam do innej czytelniczki. Przejrzyj moje odwiedzi na stronie portalu. Musisz zacząć ćwiczyć brzuszki. To proste ćwiczenie, a daje niesamowite efekty. Rozgrzewasz mięśnie, a one same spalają nadmiar tłuszczu wokół
.
Pozdrawiam

Zuzanna Gąsiewska, dietetyk