Doda w Cannes

Zobaczcie, jak wyglądała!
/ 24.05.2017 14:59

Festiwal w Cannes trwa w najlepsze niemal do końca maja. Zachwycałyśmy się lookiem Grażyny Torbickiej, która przeprowadzała wywiady m.in. z Susan Sarandon. O ile prezenterka nie szukała rozgłosu i nie pojawiła się na czerwonym dywanie, to zjawiła się na nim... Doda.

Celebrytka chwaliła się wyjazdem do Cannes, mówiąc o sobie, że jest debiutantką w nowej roli - pojechała tam jako producentka. Jej plan jest jednak owiany tajemnicą.

W tym roku jadę pierwszy raz w życiu na festiwal do Cannes. W nowej dla mnie roli - jako producentka filmowa. Mam nadzieję, że przywiozę do Polski coś Extra ;) Póki co jedna z sukienek już po przymiarkach i zamówiona. Nie mogę się doczekać! - napisała podekscytowana.

Ona sama jednak wiedziała, jak zrobić wrażenie i czym przykuć uwagę. Zaprezentowała się w Cannes na czerwonym dywanie w długiej, prześwitującej sukni Ralph & Russo, która odsłoniła nie tylko jej nogi, ale i biust. Wyglądała zjawiskowo, a fotoreporterzy nie mogli oderwać oczu od jej biustu.

52-letnia Monica Bellucci zachwyca w Cannes

Spod kreacji i tak było bowiem widać jej sutki. Mimo zaklejenia plastrami, przy poruszaniu się przesuwały się one, ukazując fotoreporterom piersi Dody w całej okazałości. Doda była gościem imprezy z okazji jubileuszu festiwalu tuż obok takich gwiazd jak Salma Hayek, Catherine Deneuve, Nicole Kidman i Juliette Binoche. Chciała zaprezentować się najlepiej, jak potrafi: postawiła na prześwity, grę teksturą, błyszczące dodatki (Dolce & Gabbana) i elementy złota i srebra. Do kreacji dobrała torebkę Chanel. Zadbała o każdy detal.

 

Afterparty i dzieło sztuki na obcasie

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Czego jak czego, ale Dodzie nie można odmówić urody. Piosenkarka pokazała także projekt kreacji numer dwa.

 

A dzis zakładam te kreacje 😇

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobaczcie, jak prezentowała się na czerwonym dywanie w Cannes - zdjęcia w galerii!