para fot. Adobe Stock

Po czym poznać, że to twój facet to ten jedyny

Zastanawiasz się, czy twój partner to osoba, z którą przejdziesz przez życie? Przeczytaj, czy może być tym jedynym!
/ 06.06.2019 03:59
para fot. Adobe Stock

Znalezienie odpowiedniego partnera wielu z nas spędza sen z powiek. Osoba, z którą chcemy przejść przez życie, powinna nie tyle spełniać nasze oczekiwania, ile po prostu do nas pasować, i przede wszystkim odwzajemniać naszą miłość.

Masz na swoim koncie kilka nieudanych związków? Zastanawiasz się, czy mężczyzna, z którym obecnie jesteś, to ten jedyny? Poniżej przedstawiamy 8 oznak, dzięki którym przekonasz się, że w końcu ulokowałaś swoje uczucia we właściwej osobie.

5 najważniejszych zasad partnerstwa w związku

1. Akceptujesz jego złe nawyki i wady

Żaden człowiek nie jest pozbawiony niedoskonałości. Niestety wiele osób w związkach stara się za wszelką cenę zmienić swojego partnera, aby był jak najbliższy ideałowi. Takie zachowanie prowadzi do wybuchu konfliktów, w niektórych przypadkach kończy się rozpadem relacji partnerskiej. Jeśli akceptujesz irytujące przyzwyczajenia i wady swojego partnera, oznacza to, że czujesz się szczęśliwa u boku swojego mężczyzny. Gdyby w waszej relacji czegoś ci brakowało, z pewnością nie przymykałabyś oka na jego mankamenty.

2. Zawsze potraficie osiągnąć kompromis

W każdym związku pojawiają się problemy, ale nie w każdym partnerzy potrafią je rozwiązywać. Wiele osób próbuje narzucić drugiej połowie swoje zdanie, za wszelką cenę przekonać ją do własnych racji. Takie zachowanie zwykle wynika z nieumiejętności komunikowania się z partnerem. Podczas kłótni obie strony powinny przedstawić swój punkt widzenia i wzajemnie się słuchać. Ignorowanie stanowiska partnera uniemożliwia dojście do kompromisu. Jeżeli twój partner potrafi pójść na ustępstwo, z czym ty również nie miewasz problemów, wszystko wskazuje na to, że to ten jedyny.

3. Jesteś spełniona seksualnie

Podczas zbliżenia ze swoim partnerem osiągasz przyjemność, jakiej nigdy wcześniej nie czułaś? Seks nie jest dla was tematem tabu, dlatego potraficie się świetnie porozumiewać w tej kwestii? Znacie swoje potrzeby seksualne i co najważniejsze potrafcie je spełnić? Seks to ważny aspekt związku, dlatego jeśli jesteś spełniona w sypialni, a twój partner również czuje się usatysfakcjonowany, wszystko wskazuje na to, że związałaś się z odpowiednim mężczyzną.

4. Wasz związek oparty jest na zaufaniu

Zaufanie to podstawa udanej relacji partnerskiej. Bez niego związek prędzej czy później kończy się rozpadem. Partnerzy, którzy są wobec siebie nieufni, często zaczynają się kontrolować, co nigdy nie wpływa korzystnie na ich wspólne życia. Jeśli darzysz swojego partnera zaufaniem, a on odwdzięcza ci się tym samym, jesteście na dobrej drodze do stworzenia stabilnego i długotrwałego związku. Wiara w uczciwość drugiej połowy jest niezbędna, aby osiągnąć szczęście przy jej boku.

5. Masz pewność, że zawsze udzieli ci pomocy

Twój mężczyzna jest przy tobie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz? Jeśli masz kłopoty, zawsze stara ci się udzielić pomocy? W poważnej relacji partnerskiej partnerzy potrafią zrezygnować dla drugiej strony ze spotkania w gronie przyjaciół czy obiadu u rodziców, jeśli zachodzi taka konieczność. Bycie w szczęśliwym związku polega nie tylko na braniu, lecz także dawaniu, dlatego jeśli u was tak się dzieje, tworzycie zgraną parę.

6. Potrafiłabyś mu dużo wybaczyć

Nie tak łatwo skreślić osobę, którą darzy się prawdziwym uczuciem. Jeśli wiesz, że dałabyś partnerowi szansę, gdyby wyrządził ci krzywdę, oznacza to, że jest dla ciebie kimś szczególnym. Niektóre przewinienia drugiej połowy trudno wybaczyć, ale może czasem warto podjąć starania? Jeżeli partner ma świadomość swojego błędu i stara się go naprawić, a nam na nim zależy, nie powinniśmy pochopnie wyrzucać go ze swojego życia.

7. Po prostu to czujesz!

Twoje myśli często kierują się ku twojemu partnerowi? Na jego widok twoje serce bije mocniej? Jeśli głos wewnętrzny podpowiada ci, że mężczyzna, z którym obecnie jesteś związana, to ten jedyny, musisz go posłuchać, bo prawdopodobieństwo, że się myli jest naprawdę niewielkie. W kwestii uczuć warto zawierzyć podświadomości. Zimna kalkulacja w tym przypadku rzadko wychodzi na naszą korzyść.

Pomysł na grę wstępną czy sposób na jednoczesny orgazm? Poznaj prawdę o pozycji 698 mitów na temat szczęśliwego związku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.02.2018 01:30
Dużo w tym prawdy ale 3 i 7 to bzdura! Seks nie ma nic wspólnego z miłością, jest tylko jej dopełnieniem. Nie jest wyznacznikiem, że to ten jedyny może natomiast być jej zaprzeczeniem. Jak statystyki podają wczesne sprawdzanie się w łóżku powoduje odwrotny skutek. Wchodzi się w cielesność a nie buduje miłości. Nagle się okazuje, że seks jest super a poza tym nic nie ma więcej. Ludzie trwają latami w tak kulejących związkach a jednak nie mogą, przynajmniej jedna z nich, się zdecydować na małżeństwo. W końcu ktoś chodzi, zazwyczaj kobieta. Miłość nie jest uczuciem, miłości towarzyszą przeróżne uczucia i te piękne jak: radość, euforia. I te bolesne, jak: strach, zmartwienie, zranienie. Dlatego zakochanie nie jest miłością. Zakochanie to stan cielesno-psychiczno-emocjonalny. Liczą się czyny nie uczucia. Jeśli mimo zranienia z jej strony, chcesz być nadal z tą osobą, potrafisz wybaczyć, to może świadczyć, że to ta właściwa osoba.