Pomysł na rocznicę

Zbliża się rocznica twojego związku? Spróbuj uczcić ją w wyjątkowy sposób. Podpowiemy ci jak spędzić jeden dzień z ukochaną osobą, którego nie zapomni przez lata!

Zbliża się rocznica twojego związku? Spróbuj uczcić ją w wyjątkowy sposób. Podpowiemy ci jak spędzić jeden dzień z ukochaną osobą, którego nie zapomni przez lata!

Pomysł na rocznicę

Fot. Depositphotos

Ciekawym pomysłem na rocznicę jest odtworzenie dnia, w którym zdecydowaliście się zostać parą. Wiele osób z nostalgią przeżyłoby ten moment jeszcze raz! Dla tych, którzy marzą o czymś wyjątkowym, proponujemy romantyczne świętowanie całodniowe! Oto szczegóły:

1. Wstań wcześniej i przygotuj ulubione śniadanie swojego partnera. Przynieś mu je do łóżka.
2. Zamów kwiaty i wyślij je kurierem do miejsca pracy ukochanej kobiety. Jej koleżanki będą pękać z zazdrości, a ona nie będzie mogła doczekać się powrotu do domu.
3. Jeśli macie dzieci, poproś rodziców lub nianię, by mogli się nimi zaopiekować. Sami idźcie na obiad do dobrej restauracji. Pozwólcie sobie na na odrobinę luksusu i dania, których nie jada się na co dzień.
4. Zróbcie sobie wspólny prezent! Na przykład:

  • Sesja fotograficzna dla dwojga. To prezent, który przetrwa lata. Uwiecznijcie swoje szczęście, to jak wyglądacie tu i teraz, bez specjalnego strojenia się, malowania i pozowania. Kilka ujęć zrobionych przez profesjonalnego fotografa będzie świetną pamiątką waszej rocznicy.
  • Jazda gokartami. To oryginalny prezent dla osób żywiołowych, lubiących zabawę z dreszczykiem emocji. Zasiądźcie za kierownicą mini bolidów i obudźcie w sobie ducha rywalizacji - śmiech gwarantowany!
  • Romantyczny masaż dla dwojga. To prezent dla ciała i duszy. Masaż relaksacyjny w połączeniu z nastrojową muzyką i lampką czerwonego wina rozluźni was, wyciszy i pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się swoim towarzystwem.

5. Idzie do domu. Przygotuj swojej ukochanej niespodziankę. Może to być gorąca czekolada, którą podasz z owocami, a może romantyczna kąpiel z olejkami i płatkami róż. Koniecznie osyp kwiatami łóżko, zapal świece, a potem... kochajcie się tak jak na początku waszej znajomości!

Jeśli nie wiecie, jaką nazwę nosi wasza rocznica, zajrzyjcie tutaj: Rocznice ślubu

Zobacz także:

7 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o partnerze
Kryzys w związku - po ilu latach?
Kryzys w związku po narodzinach dziecka – czy można go pokonać?