Szkoła uwodzenia

Szkoła uwodzenia - Gesty

Bycie sexy to nie tylko czerwona szminka na ustach czy perfumy. To przede wszystkim sposób bycia: gesty, spojrzenie, ton głosu.
/ 26.08.2009 08:54
Szkoła uwodzenia
1. Patrz na niego
Trudno być atrakcyjną dla kogoś, kogo wzroku unikasz. On próbuje cię czarować rozmową, a ty na niego nie patrzysz – czuje się ignorowany!

2. Mów nisko i cicho
Ludzie, którzy zamiast mówić, krzyczą, są irytująco głośni, a nie seksowni. Obniżaj głos, będzie brzmiał bardziej zmysłowo.

3. Słuchaj aktywnie 
Gdy facet o czymś ci opowiada, potakuj, zadawaj pytania świadczące o zainteresowaniu tematem – radzi Katarzyna Bryczkowska-Kiraga, szkoleniowiec z firmy IQ145. – Dobrze jest też wyrażać podziw dla jego wiedzy. Wtedy to na pewno ciebie zapamięta jako najbardziej interesującą kobietę wieczoru.


NASZA RADA: Otwórz się na seksapil.
Trudno być uwodzicielką, gdy kompletnie nie masz na to ochoty. Zła i smutna nie będziesz dla nikogo (nawet dla siebie) atrakcyjna. Poczekaj na dzień, w którym poczujesz się naprawdę sexy. Facetów kręcą pozytywnie nastawione, zrelaksowane i uśmiechnięte dziewczyny.
W czasie randki utrzymuj otwartą pozycję – nie kul ramion, nie krzyżuj rąk. Masz wyglądać zachęcająco. Nawijanie kosmyka włosów na palec? Teatralne. Lepiej pobaw się naszyjnikiem. To działa!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/12.11.2008 13:35
hehe permen sprzedaja w promocji z nakladkami wibracyjnymi moze wam pomoze :P albo tabletki albo nakladka haha trzeba kupic co
/06.11.2008 10:54
na mnie już nic nie działa. Żadne gesty, żadne zapachy, żadna szminka. Nic. Po prostu nie mogę. Na dodatek nie rozumiem czemu. Zawsze moglem, a teraz mam 30 lat, poznałem świetną dziewczynę i nic... co ja mam zrobić? chcieliśmy się kochać, ale nagle ja nie mogłem! Zupełnie tego nie rozumiem. Może jest na to jakieś lekarstwo? Jakieś tabletki? Cokolwiek? co ja mam zrobić? słyszałem o maxilove. skuteczne? a i widziałem reklamę permenu ale nawet nie wiem co to jest, jak brać. no strasznie sie czuje po prostu :/
/28.10.2008 17:21
Moze zadziała...wyprobuje dam znac ;-)