POLECAMY

Dekalog idealnej kochanki: 10 sekretów udanego seksu oralnego

Nie musisz wsuwać penisa bardzo głęboko do ust ani połykać spermy - udany seks oralny wcale nie polega wyłącznie na tym!
Dekalog idealnej kochanki: 10 sekretów udanego seksu oralnego fot. Fotolia

Nie musisz aranżować scen rodem ze słynnego filmu "Głębokie gardło", aby zostać prawdziwą mistrzynią seksu oralnego. To, co świetnie wygląda w porno, zazwyczaj nie sprawdza się w realnym świecie. Nie musisz też połykać spermy, jeśli nie chcesz tego robić - to normalna sprawa, ponieważ wiele kobiet ma przed tym opory. Istnieje cały szereg innych trików, które sprawią że w naprawdę prosty sposób zafundujesz swojemu ukochanemu idealny seks oralny!

10 rodzajów seksu, których doświadczamy najczęściej

Seks oralny: jak robić to dobrze?

  1. Najbardziej wrażliwe punkty penisa wcale nie znajdują się głęboko. Jednym z najbardziej czułych miejsc jest wędzidełko - fałdka skórna łącząca żołędź z napletkiem. Delikatnie pieść je językiem!
  2. Nie skupiaj się tylko na samym penisie. Dla faceta przyjemne jest również dotykanie i całowanie jego okolic - pachwin czy moszny.
  3. Zmieniaj tempo. Najpierw ssij delikatnie i powoli, przechodząc do mocniejszych ruchów. Nie stosuj jednak co chwilę innej techniki - chociaż przez pewien czas skupiaj się na jednej. Szalonymi wariacjami niewiele osiągniesz!
  4. Pieszczoty przy użyciu zębów są raczej niewskazane - jeśli się na nie zdecydujesz, zachowaj szczególną ostrożność i rób to niezwykle subtelnie, aby nie sprawić partnerowi bólu.
  5. Liżąc główkę penisa, jednocześnie dłonią stymuluj jego trzon.

  1. Nie bez powodu seks oralny porównuje się często do konsumpcji lodów. Liż członek w taki sposób, jak robisz to z tym smakowitym deserem. Z kolei trzymając penisa w buzi, powoli kręć głową w prawo i lewo.
  2. Seks oralny może bazować również na symulowaniu seksu klasycznego przy użyciu ust - oczywiście, nikt nie namawia cię do doprowadzania samej siebie do odruchu wymiotnego!
  3. Twoje dłonie nie powinny być bezczynne. Jeśli akurat nie zajmują się penisem, możesz jednocześnie drapać faceta po brzuchu, ściskać za pośladki lub trzymać go za biodra.

  1. Dla zwiększenia doznań, przed pieszczotami możesz użyć płynu do płukania jamy ustnej lub possać miętówkę. Twój język będzie później lekko chłodny, co zupełnie zmieni doznania mężczyzny!
  2. Nie musisz połykać spermy. Finał seksu oralnego może odbyć się na twoim brzuchu lub piersiach - uwierz, że ukochany będzie równie zachwycony!

Czytaj więcej erotycznych porad

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)