Seks w tym pomieszczeniu jest najbardziej niebezpieczny. Zwykle kończy się poważną kontuzją

Seks w łazience jest najbardziej niebezpieczny fot. Adobe Stock
Naukowcy z End of Tenancy Cleaning London mają na ten temat jeden wniosek. Sprawdź, w którym pomieszczeniu lepiej odpuścić sobie miłosne uniesienia.
/ 08.09.2020 13:18
Seks w łazience jest najbardziej niebezpieczny fot. Adobe Stock

W dzisiejszym świecie eksperymenty seksualne nie stanowią już żadnego tematu tabu. Otwarcie przyznajemy się do próbowania nowych pozycji z kamasutry, testowania zabawek erotycznych, czy uprawiania seksu w miejscach innych niż sypialnia. Okazuje się jednak, że nie wszystkie z naszych zabaw są bezpieczne, a część może skończyć się naprawdę groźnie. 

Z badań End of Tenancy Cleaning London wynika, że istnieje jedno pomieszczenie w naszym domu, w którym uprawianie seksu jest naprawdę niezbyt dobrym pomysłem, bo może zakończyć się bolesnym urazem. O jakim pomieszczeniu mowa? 

W jakim pomieszczeniu seks jest najbardziej niebezpieczny?

Eksperci End of Tenancy Cleaning London przeprowadzili ankietę na grupie osób, którą zapytali o ich doświadczenia seksualne w różnych miejscach. Z ich badań wynika jasno, że najmniej bezpiecznym pomieszczeniem na seks w domu jest... łazienka. Naukowcy wykazali, że aż 89% mężczyzn i 49% kobiet, którzy wzięli udział w badaniu, zrobiło sobie krzywdę podczas zbliżenia z partnerem właśnie w łazience. 

Co więcej, aż 91% ankietowanych osób przyznało, że kabina prysznicowa to miejsce, w którym najczęściej dochodzi w trakcie stosunku do bolesnych kontuzji. Badani przyznali, że problem stanowiła przede wszystkim śliska podłoga i niewiele miejsca w kabinie. Te czynniki zdecydowanie sprzyjają upadkom i nie tylko.

Wielu ankietowanych wskazało również kuchnię jako niezbyt przyjazne igraszkom pomieszczenie. Nie brakuje tam naczyń, sztućców i przyrządów, którymi można sobie przypadkowo zrobić poważną krzywdę. 

Oprócz tego, badani przyznają, że kuchenny seks jest dla nich przede wszystkim niezbyt higieniczny. Zbliżenie w miejscu, gdzie przygotowujemy posiłki, wielu osobom kojarzy się bardzo nieprzyjemnie. 

Może cię też zainteresować: 
Z iloma osobami będziesz się spotykać, zanim spotkasz wielką miłość? Mamy dokładne dane
Kobiety w TYM wieku mają marne szanse na znalezienie miłości. Liczby nie kłamią!
Faceci są w stanie odgadnąć, ilu miałaś partnerów seksualnych. Wszystko przez twój... sposób mówienia

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA