Nietypowe miejsca na seks – 13 pomysłów, by życie seksualne nie było nudne! Znasz je wszystkie?

nietypowe miejsca na seks fot. Adobe Stock/LIGHTFIELD STUDIOS
Nietypowe miejsca na seks mają to do siebie, że z pewnością nie zapomnisz w nich chwil uniesienia z partnerem. Nasze pomysły ciągną się od seksu na jeziorze, zahaczając o samochód, a kończąc na… pralce! To, które z lokalizacji wybierzecie, zależy od waszych preferencji i barier, które jesteście w stanie przełamać!
/ 09.12.2022 07:41
nietypowe miejsca na seks fot. Adobe Stock/LIGHTFIELD STUDIOS

Zebrałyśmy ciekawe miejsca na seks, które musicie przetestować. Przyjęło się, że sypialnia to idealna lokalizacja na uprawianie miłości, ale… nie trzymajmy się jej kurczowo! Poszerzmy spektrum miejsc, w których możemy oddawać się erotycznym przyjemnościom ze swoim partnerem. Lista takich "miejscówek" może być naprawdę długa, a wszystko zależy od tego, co lubimy, jak lubimy i jak bardzo jesteśmy w stanie zaszaleć.

Spis treści:

 1. Na stole bilardowym w hotelu
 2. Na pralce
 3. Na jeziorze
 4. W toalecie w samolocie
 5. W przebieralni w sklepie z ubraniami
 6. W kinie
 7. W windzie
 8. W samochodzie
 9. W biurze
 10. W parku lub na plaży
 11. W pociągu
 12. W sali strachu w wesołym miasteczku
 13. Pod prysznicem

Seks na stole bilardowym w hotelu

Hotel nocą, kiedy praktycznie wszyscy śpią i tylko gdzieniegdzie krząta się obsługa hotelowa to bardzo nietypowe miejsce na seks. Dlatego warto wykorzystać potencjał tego typu lokali! Seks na stole bilardowym? Czemu nie! Z pewnością kojarzy się wszystkim z wieloma filmami, gdzie dosyć często pojawiały się sceny miłości w takim ciekawym, jak dla nas, miejscu. Tylko towarzyszy temu jedna zasada: nie dajcie cię złapać!

Seks na pralce

Pranie wstawione, mieszkanie posprzątane i nagle… dopada was nuda. A co byście powiedzieli na pralkę, która jest może dość oklepanym miejscem na seks, to każdy ją w domu posiada. Doświadczcie, jak to jest, kiedy podłoże, na którym macie uprawiać miłość nie jest do końca stabilne. Każde z was może na niej siedzieć, kiedy to drugie przejmuje kontrolę. Wy zadecydujcie, kto będzie pierwszy!

Seks na jeziorze

Jezioro to z pewnością ciekawe miejsce na seks. Owszem, można skorzystać z namiotu, będąc na biwaku, ale o wiele ciekawiej brzmi leżenie na materacu, wsłuchiwanie się w szum wody i uprawianie miłości. Plusem jest zdwojona dawka przyjemności, ale i ryzyko wpadnięcia (do wody oczywiście). Jest to alternatywa dla odważnych oraz dla umiejących pływać. Nie zastanawiajcie się, tylko lećcie do sklepu po dobry materac!

Seks w toalecie w samolocie

Seks w chmurach brzmi kusząco, nieprawdaż? Jest to szczególnie dobra opcja dla tych śmiałków, którzy boją się latać. O wiele lepiej można spędzić ten czas na miłosnych „uniesieniach”, niż stresować się występującymi turbulencjami. Udanie się do samolotowej toalety może szybko zamienić się w przyjemne chwile, a słowo „przelecieć się” od tego momentu będzie miało dla was znaczenia.

Seksw przebieralni w sklepie z ubraniami

Jedne z najbardziej znanych miejsc na seks. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni marzą o seksie w przebieralni. Problem tylko w tym, że są one z reguły od dołu odkryte i nie jest łatwo ukryć to, że zamiast mierzyć sukienkę – to ją właśnie z siebie zdejmujemy i to jeszcze z czyjąś pomocą. Dla niektórych może się to wydawać dziwne bądź nieprzyjemnie, lecz istnieje grupa osób, które z chęcią oddają się takim igraszkom. W pewnym sensie lubią adrenalinę oraz to, że mogą być w każdej chwili przyłapani. Tylko pamiętajcie, aby wybrać te przebieralnie, które są oddalone od innych klientów.

Seks w kinie

To co, idziecie na film czy do kina? Jest to kultowe miejsce na seks, o wiele ciekawsze i z dreszczykiem emocji, niż sypialnia. Sporo się o tym mówi, sporo osób chwali się erotycznymi przygodami z kinem w roli głównej, ale tak naprawdę czasem trudno sobie to wyobrazić. Wszystko chyba zależy od rodzaju kina i ilości widzów. Dopóki nie spróbujecie, to się nie dowiecie.

Seks w windzie

Na seks w windzie jesteśmy na tak, ale chyba tylko w tej, w której nie ma kamer? Zalecamy szukać starszych budynków, w których nie ma ich zainstalowanych. Z jednej strony jest to oryginalne miejsce i łatwo się w nim znaleźć. Można zaaranżować szybką akcję, gdy wracamy z partnerem do mieszkania, albo właśnie z niego wychodzimy. Uważajcie tylko na sąsiadów, którzy niekoniecznie chcą zobaczyć tych „spod dziesiątki” w miłosnych objęciach.

Seks w samochodzie

Samochód to jedno z najczęstszych miejsc do uprawiania seksu. Mężczyźni uwielbiają szybkie pojazdy, dlatego warto połączyć te dwie czynności. Zalecamy zaparkowanie go gdzieś w jakimś ustronnym (chyba że lubicie adrenalinę to w zatłoczonym) miejscu i poczujcie klimat jak z filmu. Bądźcie jak Rose i Jack z Titanica i niech szyby zaparują!

Seks w biurze

Idealne miejsce na seks, gdy pracujecie razem, ale nie tylko. Jeśli chcecie rozładować napięcie, to pod pretekstem wyjścia na lunch, możecie znaleźć jakiś kantorek, który być może będzie w tym momencie wolny? Jeśli natomiast pracujecie w innych firmach, zawsze możecie się nawzajem odwiedzić. Tylko nie dajcie się złapać, gdyż nie skończy się to dzikimi uniesieniami, tylko… płaczem na koniec miesiąca!

Seks w parku lub na plaży

To ciekawe miejsce na seks dla tych, którzy lubią adrenalinę oraz to, że mogą zostać przyłapani. Park oraz plaża to wbrew pozorom najczęstsze propozycje na uprawianie miłości. Jednakże, by wszystko przebiegło bez nieprzyjemnych wpadek, zaopatrzcie się w dobry koc, który nie przepuszcza piasku. By nadać chwili romantyczności, warto, abyście postarali się również o jakieś wino, świece i jedzenie. Zróbcie sobie piknik!

Seks w pociągu

Pociąg wlicza się w ciekawe miejsca na seks, jednak wciąż oklepane. Jednakże, jeśli nie próbowaliście uprawiać miłości w takiej lokalizacji, to jest to znak, by to zrobić! Podróżowanie koleją, a zwłaszcza w kilkugodzinnej podróży może nudzić. Istnieje grono śmiałków, którzy są chętni do takich zabaw. Najlepiej wtedy wybrać toaletę, obok której znajduje się mało osób, by zbyt długo nie zajmować pomieszczenia. Ciągłe pukanie w drzwi jest po prostu irytujące.

Seks w sali strachu w wesołym miasteczku

Ta propozycja zalicza się do kategorii dziwne miejsca na seks. Jest to opcja dla odważnych, ale również dla tych, którzy poszukują zupełnie nowych wrażeń. Strach, jak wiadomo, działa pobudzająco. Nie od dziś mówi się, że czasem trzeba po prostu kobietę przestraszyć, aby później wylądować z nią w sypialni. Może więc taka sala strachu to faktycznie kusząca alternatywa?

Seks pod prysznicem

Ostatnią, dość oklepaną propozycją miejsca na seks jest prysznic. Jest to dość popularne rozwiązanie, ale za to można połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie ma nic lepszego po ciężkim dniu, jak spotkać się w łazience na wspólne igraszki. Jeśli macie wannę, to zalecamy wziąć długą, gorącą kąpiel, po której scenariusz na jej zakończenie nasuwa się sam. Natomiast jeśli macie prysznic, to możliwości jest wiele, więc wystarczy tylko dobrać odpowiednią i wygodną dla was pozycję i… do dzieła! Warto również, abyś zapoznała się z 7 powodami, dla których warto uprawiać seks.

Na podstawie artykułu Joanny Szczepaniak opublikowanego pierwotnie 23.01.2014.

Czytaj także:
Godzinna przerwa w czasie pracy na seks
Seks w plenerze – 5 podniecających pytań o seks na plaży łące lub w wodzie
Gdzie uprawiać seks – 5 najlepszych miejsc do uprawiania seksu zimą

Tagi: seks

Redakcja poleca

REKLAMA