Seks w walentynki - 6 rad, aby był wyjątkowy

Seks w Walentynki fot. Adobe Stock
Chcesz, aby seks w walentynki na długo pozostał w waszej pamięci? Przedstawiamy 6 rad, dzięki którym zbliżenie będzie niepowtarzalne! Koniecznie przeczytaj!
/ 11.02.2020 09:17
Seks w Walentynki fot. Adobe Stock

Czy seks w walentynki powinien różnić się od seksu w pozostałe dni w roku? Co do tego nie ma wątpliwości. Wiele par nie wyobraża sobie bez niego tego święta. Seks stanowi wyraz miłości, dlatego warto dołożyć starań, aby był niepowtarzalny. Udane zbliżenie, czyli takie, które daje autentyczną przyjemność i radość, to chyba jeden z najlepszych prezentów, które możesz sprawić i sobie, i ukochanemu.

Jeśli twoje współżycie seksualne pozostawia wiele do życzenia, 14 lutego jest doskonałą okazją, aby to zmienić. Jak? Wystarczy zastosować się do 6 poniższych wskazówek.

Podgrzej atmosferę

Pierwszym krokiem do udanego seksu w walentynki jest wprawienie siebie i partnera w odpowiedni nastrój.

Zadzwoń do ukochanego w ciągu dnia i przeprowadź z nim pikantną rozmowę. Powiedz, że od rana nie możesz się skupić, bo bezustannie myślisz o tym, co wydarzy się między wami wieczorem. Zasugeruj, na co masz ochotę podczas miłosnego uniesienia. Podpytaj, jakie fantazje erotyczne chciałby zrealizować. Jeśli chcesz mu się wydać bardziej intrygująca i tajemnicza, wyślij mu nieprzyzwoitego SMS-a. Zobaczysz, że krótka wiadomość o niecenzuralnej treści pobudzi jego wyobraźnię i zaostrzy apetyt na wieczorne igraszki w łóżku.

Zadbaj o odpowiednią oprawę

Seks w walentynki będzie smakował wam jeszcze lepiej, jeśli najpierw weźmiecie wspólną kąpiel w wannie lub pod prysznicem. To jedna z najprzyjemniejszych form relaksu z ukochaną osobą, dzięki której poczujecie się odprężeni i wprawicie się w erotyczny nastrój. Może być również alternatywą dla tradycyjnej gry wstępnej.

Dołóż starań, aby wasza łazienka wyglądała inaczej niż zwykle. Jej odpowiednie zaaranżowanie rozpali wasze zmysły. Zastąp żarówki świecami zapachowymi. W ten sposób wnętrze stanie się przytulne i nastrojowe. Nie zapomnij o dolaniu do wanny napełnionej wodą olejków eterycznych. Wiele z nich to naturalne afrodyzjaki, które zwiększają popęd seksualny, np. olejek pomarańczowo-cynamonowy, goździkowy, sandałowy czy paczuli. Wykazują działanie rozgrzewające i pobudzające, dlatego wystarczy zaledwie kilka kropli, abyście nie mogli oderwać od siebie rąk do białego rana.


fot. Adobe Stock

Nie spiesz się...

Na co dzień nie masz czasu na długi i wolny seks? Nie jesteś osamotniona. Przez chroniczny pośpiech, który rządzi naszym życiem, spieszymy się również w sypialni. To skutkuje brakiem satysfakcji ze zbliżeń. Jeśli chcesz, aby seks w walentynki sprawił wam prawdziwą przyjemność, przede wszystkim musicie zwolnić. Dzięki temu zapewnicie sobie maksimum rozkoszy.

Nie chodzi o to, aby wasze łóżkowe igraszki trwały kilka godzin, ale o to, żebyście znaleźli swoje tempo. Przebieg zbliżenia i jego jakość zależą wyłącznie od was.

Zaskakuj

Gra wstępna to jeden z najważniejszych etapów zbliżenia, bowiem w dużej mierze warunkuje satysfakcję seksualną. Niestety wielu z nas traktuje ją po macoszemu, tak jakby była czymś zbędnym. Jeśli chcesz spotęgować doznania swojego partnera, pieść jego całą powierzchnię ciała. Nie ograniczaj się do genitaliów, bowiem to nie jedyny czuły punkt na jego ciele.

Seks w walentynki powinien być namiętny i romantyczny, dlatego zadbaj o kontakt wzrokowy. Bądź otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń w sypialni. Twój mężczyzna będzie wniebowzięty, jeśli wykażesz chęć eksperymentowania. Przed świętem zakochanych warto, abyś przestudiowała kamasutrę, a później wykorzystała wiedzę w praktyce.

Wyjdź z inicjatywą

Nie czekaj, aż twój partner zainicjuje seks – sama zrób pierwszy krok. Jeśli zazwyczaj to on wychodzi z inicjatywą, będzie pozytywnie zaskoczony.

Walentynki to wyjątkowa okazja, abyś mogła się wykazać. Zdobywanie leży w naturze mężczyzn, dlatego przejmij kontrolę nad swoim ukochanym tak, aby myślał, że to on jest panem sytuacji. Namiętny pocałunek lub zmysłowy masaż klatki piersiowej zasugerują mu, jak bardzo go pragniesz. Pamiętaj, że ściągnięcie seksownej bielizny, którą będziesz na sobie miała w walentynkowy wieczór, leży w jego gestii.

Nie wstydź się swoich pragnień

Masz ochotę na seks z użyciem gadżetu erotycznego? A może na chwilę zapomnienia w wannie pełnej piany? Walentynki to doskonała okazja na zrealizowanie najskrytszych fantazji seksualnych. Seks służy czerpaniu rozkoszy, dlatego nie warto rezygnować z czegoś, co może sprawić przyjemność.

Jeśli dana pieszczota lub pozycja seksualna chodzą ci po głowie, nie bój się wyznać tego partnerowi. Na pewno zaaprobuje twoje pomysły. Przestań kalkulować – zastanawianie się, co w łóżku wypada zrobić, a czego nie, zmniejsza siłę waszych doznań. Bądź spontaniczna i uważna. Obserwuj swoje reakcje na bodźce i reakcje partnera. Dzięki temu seks w walentynki przewyższy twoje oczekiwania i kto wie... być może będzie stanowił przełom w waszym życiu erotycznym.

Więcej pomysłów na walentynki:

Redakcja poleca

REKLAMA