Kobiece imiona które działają na mężczyzn - 9 imion

para w łóżku fot. Fotolia
Istnieje cały szereg objaśnień związanych ze znaczeniem imion. Znajduje się wśród nich lista tych, które wiążą się z dużym temperamentem seksualnym. Zobacz całą listę!
/ 31.10.2019 10:48
para w łóżku fot. Fotolia

Czy zauważyłyście, że często osoby noszące te same imiona, mają wiele wspólnych cech charakteru? To nie przypadek - istnieje cały szereg objaśnień związanych ze znaczeniem imion. Znajduje się wśród nich lista tych, które wiążą się z dużym temperamentem seksualnym. Te kobiety albo są jawnie uwodzicielskie, albo ujawniają swoją namiętną osobowość tylko dla tego jedynego. Czy twoje imię znajduje się na liście? Sprawdź!

1. Agnieszka

Agnieszka to osoba uwodzicielska i pełna wdzięku. Swojego mężczyznę potrafi rozpalić dosłownie w kilka sekund. Sztuka flirtu nie ma dla niej tajemnic. Agnieszka owija sobie facetów wokół palca, a w łóżku uwielbia eksperymenty. Namiętna natura daje o sobie znać na wiele różnych sposobów. 

2. Daria

Daria to idealna kochanka. W sypialni zatraca się w seksie. Zresztą... nie tylko w sypialni ;-) Uwielbia zmiany miejsc - seks pod prysznicem, na pralce, kuchennym blacie, w hotelu, samochodzie, a nawet miejscu publicznym to dla niej codzienność. Daria nie może mieć partnera o umiarkowanym temperamencie - szybko stanie się nieszczęśliwa.

Jak zrobić striptiz, którego on nigdy nie zapomni?

3. Joanna

Na pierwszy rzut oka nikt nie powiedziałby, że Joanna jest demonem seksu. To nie kobieta, która szukałaby przypadkowych przygód. Na co dzień zdystansowana, o życiu erotycznym mówi bardzo niewiele. Gdy komuś naprawdę zaufa, staje się jednak naprawdę uwodzicielska, a niekiedy wręcz perwersyjna ;-) 

4. Klaudia

Klaudia to kobieta, która zawsze ma ochotę na seks. Jej nienasycony apetyt może wręcz przerażać niektórych mężczyzn. Nie oznacza to, że Klaudia będzie zmieniać partnerów jak rękawiczki. Szuka stabilizacji, ale nie ukrywa, że życie erotyczne to dla niej fundament udanego związku.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

5. Marlena

Marlena ma w sobie ogromne pokłady seksapilu. Zazwyczaj jest jednak tego zupełnie nieświadoma. Gdy nauczy się wykorzystywać w pełni swoje zdolności, relacja z nią staje się bardzo ekscytująca. Seks w ostatnim rzędzie sali kinowej? Brak bielizny na ważnej imprezie rodzinnej? Wysyłanie erotycznych sms-ów podczas służbowego spotkania? Marlena czasem balansuje na granicy!

6. Monika

Monika łatwo ulega uniesieniom i porywom serca. Dla ukochanego mężczyzny jest w stanie zrobić dosłownie wszystko - również w sypialni. Uwielbia też dominować, dlatego często ciągnie ją do miłosnej sztuki BDSM. A wtedy wcale nie chce być uległa...

Czym jest technika BDSM?

7. Nina

Zmysłowość to jej drugie imię. Niewinna Nina w nocy zamienia się w prawdziwego demona seksu. Potrafi mieć wiele twarzy. Jednego dnia jej facet długo musi zabiegać o jej względy, drugiego dnia Nina może czekać na niego w lateksowej bieliźnie. Raz jest gorąca, innym razem lodowata.

8. Sandra

Sandra uwielbia mówić o seksie. I to w taki sposób, że co wrażliwsi zarumienią się po same cebulki włosów. To kobieta zdecydowana, która dobrze wie, czego chce - zarówno w życiu, jak i w sypialni. Chętnie naprowadzi swojego partnera i opowie mu o swoich erotycznych oczekiwaniach, a potem z ochotą spełni jego fantazje.

9. Wioletta

Schemat życia erotycznego Wioletty zazwyczaj wygląda podobnie. Najpierw seks jest dla niej tylko niewiele znaczącym dodatkiem. Po latach aktywności seksualnej odkrywa ona jednak, że tak naprawdę jej doznania i orgazmy mogą być bardzo intensywne. Pełnię satysfakcji Wioletta osiąga zazwyczaj około 35 roku życia. A wtedy... W łóżku staje się dzika!

To też może cię zainteresować:Mężczyźni, którzy noszą te imiona, są najwierniejsi!Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi kochankami

Redakcja poleca

REKLAMA