Przyzwolenie na... zdradę, czyli cuckold

Chęć urozmaicenia życia seksualnego nie budzi dziś większych kontrowersji. Co jednak, jeśli prawdziwym fetyszem pary staje się... zdrada?
Cuckold fot. Fotolia

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana, zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. W Polsce fetysz stawia dopiero pierwsze kroki. Podpowiadamy, czym jest cuckold i czy warto go spróbować.

Cuckold - co to takiego?

Cuckold, a właściwie cuckoldry, to fetysz dotyczący związków (najczęściej małżeństw) w którym jedno z partnerów ma prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności. Innymi słowy - jedno z partnerów (najczęściej kobieta, tzw. HotWife lub Hotka) ma przyzwolenie na zdradę męża (zwanego cuckoldem lub rogaczem), który czerpie przyjemność ze świadomości bycia zdradzanym.

Cuckold - na czym polega fetysz?

Fetysz cuckoldu często pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim. Czerpiącemu przyjemność z bycia poniżanym cuckoldowi (czyli rogaczowi) masochistyczną przyjemność sprawia fakt, że jego partnerka uprawia seks z innym mężczyzną. To do niej należy decyzja, kiedy rogacz "dostąpi zaszczytu" kontaktów seksualnych z nią. W niektórych parach rogacz pomaga partnerce w wyborze potencjalnego kochanka, w innych Hotka ma całkowitą swobodę seksualną poza związkiem, podczas gdy z oficjalnym partnerem nie łączą jej żadne kontakty seksualne.

Cuckold a związek

Co ciekawe, seksuolodzy twierdzą, że cuckold nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli obydwie strony świadomie podjęły decyzję o zgodzie na zdradę, cuckld może rzeczywiście pozostać wyłącznie w sferze seksualnego urozmaicenia, które nie wpływa na poza łóżkowe relacje partnerów.

Cuckold - czy warto spróbować?

Decyzję o spróbowaniu zdrady kontrolowanej warto bardzo dobrze rozważyć. Granica między cuckoldem jako urozmaiceniem erotycznym, a zdradą która rani jedno z partnerów jest bardzo cienka. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność i być gotowym wycofać się, gdy tylko ta granica zostanie przekroczona.

To może cię zainteresować:25 najdziwniejszych fetyszy seksualnych!Jak uzdrowić związek po zdradzie?Jak urozmaicić życie seksualne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (44)
/8 miesięcy temu
Takie piekne bajeczki to pisz na blogach erotycznych, za wpisem pewnie skundlony oblesny koles nic wiecej to standard
/11 miesięcy temu
Nic nigdy nie jest ani białe ani czarne... a zdrada kontrolowana ma wiele twarzy (m.in. hotwifing, cukold, swing itp itd), i zupełnie nie powinna wiązać się z eksperymentami w związku. Zachęcam do poczytania książki pt. "Hotka story". Jedyna na rynku, niebanalna i bardzo intymna powieść poruszająca temat zdrady kontrolowanej, hotwifingu konkretnie. Główna bohaterka, wbrew rozsądkowi i podążając za instynktem, próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące wierności w małżeństwie, stawiania w nim granic i ich przekraczania w celu zaspokojenia własnych potrzeb.
/11 miesięcy temu
Bull zaprasza pary na mail julek1212julek(malpa) wp.pl
POKAŻ KOMENTARZE (41)