Cuckold fot. Adobe Stock

Cuckold - na czym polega zdrada kontrolowana

Cuckold to zdrada kontrolowana, gdzie partnerka (hot-wife) ma pełną swobodę seksualną, a partner pomaga jej w wyborze partnera do zdrady. Fetysz cuckoldu pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim.
/ 22.11.2019 13:57
Cuckold fot. Adobe Stock

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana, zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. W Polsce fetysz stawia dopiero pierwsze kroki. Podpowiadamy, czym jest cuckold i czy warto go spróbować.

Cuckold - co to takiego?

Cuckold, a właściwie cuckoldry, to fetysz dotyczący związków (najczęściej małżeństw) w którym jedno z partnerów ma prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności. Innymi słowy - jedno z partnerów (najczęściej kobieta, tzw. HotWife lub Hotka) ma przyzwolenie na zdradę męża (zwanego cuckoldem lub rogaczem), który czerpie przyjemność ze świadomości bycia zdradzanym.

Cuckold - na czym polega fetysz?

Fetysz cuckoldu często pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim. Czerpiącemu przyjemność z bycia poniżanym cuckoldowi (czyli rogaczowi) masochistyczną przyjemność sprawia fakt, że jego partnerka uprawia seks z innym mężczyzną. To do niej należy decyzja, kiedy rogacz "dostąpi zaszczytu" kontaktów seksualnych z nią. W niektórych parach rogacz pomaga partnerce w wyborze potencjalnego kochanka, w innych Hotka ma całkowitą swobodę seksualną poza związkiem, podczas gdy z oficjalnym partnerem nie łączą jej żadne kontakty seksualne.

Książki, filmy, gry i wiele więcej produktów możesz mieć taniej, wchodząc na stronę Empik promocje

Cuckold a związek

Co ciekawe, seksuolodzy twierdzą, że cuckold nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli obydwie strony świadomie podjęły decyzję o zgodzie na zdradę, cuckld może rzeczywiście pozostać wyłącznie w sferze seksualnego urozmaicenia, które nie wpływa na poza łóżkowe relacje partnerów.

Cuckold - czy warto spróbować?

Decyzję o spróbowaniu zdrady kontrolowanej warto bardzo dobrze rozważyć. Granica między cuckoldem jako urozmaiceniem erotycznym, a zdradą która rani jedno z partnerów jest bardzo cienka. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność i być gotowym wycofać się, gdy tylko ta granica zostanie przekroczona.

Więcej na temat zdrady:25 najdziwniejszych fetyszy seksualnych!Jak uzdrowić związek po zdradzie?Jak urozmaicić życie seksualne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (50)
/08.01.2020 00:03
Po pierwsze zależy czy chcemy pogłębić związek i relacje małżeńską (co w ten sposób nie zadziała, bo jedynie odwróci uwagę od połączenia międzyludzkiego dając chwile ekscytacji) czy rozszerzamy ją jak w tym wypadku traktując po prostu jako przygodę gdy się nie ma innych źródeł przygód. Zastanawiam się czy za tym nie stoi też przypadkiem narcystyczne zaburzenie osobowości męża, który poprzez żonę spełnia swoje niespełnione zachcianki czy też żony i na ile uczyni to te osoby szczęśliwymi na dłuższą metę (kiedyś przecież taki układ się znudzi i trzeba będzie szukać kolejnej ekscytacji). Na ike to też po prostu moda, którą chce się wypromować by coś ciekawego się za działo... Niech każdy sam doświadcza.
/04.01.2020 10:47
Moj chlopak zaproponowal mi cuckolding po tym kiedy dowiedzial sie, ze go zdradzam. Bylam w szoku, bo myslalam, ze z nami koniec, a on zaczal mnie dotykac i poprosil, zebym opowiedziala jak to sie stalo. Aktualnie sam zacheca mnie do odkrywania nowych horyzontow ;D
/19.12.2019 06:11
Kiedy beta staje się dobrowolnie gammą. A potem zdziwienie że kobiety mają mały szacunek do facetów i zawyżone wymagania
POKAŻ KOMENTARZE (47)