Cuckold to kontrowersyjny seksualny trend. Na czym tak naprawdę polega?

Cuckold fot. Adobe Stock
Cuckold to zdrada kontrolowana, gdzie partnerka (hot-wife) ma pełną swobodę seksualną, a partner pomaga jej w wyborze partnera do zdrady. Fetysz cuckoldu pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim.
/ 22.11.2019 13:57
Cuckold fot. Adobe Stock

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana, zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. W Polsce fetysz stawia dopiero pierwsze kroki. Podpowiadamy, czym jest cuckold i czy warto go spróbować.

Cuckold - co to takiego?

Cuckold, a właściwie cuckoldry, to fetysz dotyczący związków (najczęściej małżeństw) w którym jedno z partnerów ma prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności. Innymi słowy - jedno z partnerów (najczęściej kobieta, tzw. HotWife lub Hotka) ma przyzwolenie na zdradę męża (zwanego cuckoldem lub rogaczem), który czerpie przyjemność ze świadomości bycia zdradzanym.

Cuckold - na czym polega fetysz?

Fetysz cuckoldu często pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim. Czerpiącemu przyjemność z bycia poniżanym cuckoldowi (czyli rogaczowi) masochistyczną przyjemność sprawia fakt, że jego partnerka uprawia seks z innym mężczyzną. To do niej należy decyzja, kiedy rogacz "dostąpi zaszczytu" kontaktów seksualnych z nią. W niektórych parach rogacz pomaga partnerce w wyborze potencjalnego kochanka, w innych Hotka ma całkowitą swobodę seksualną poza związkiem, podczas gdy z oficjalnym partnerem nie łączą jej żadne kontakty seksualne.

Cuckold a związek

Co ciekawe, seksuolodzy twierdzą, że cuckold nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli obydwie strony świadomie podjęły decyzję o zgodzie na zdradę, cuckld może rzeczywiście pozostać wyłącznie w sferze seksualnego urozmaicenia, które nie wpływa na poza łóżkowe relacje partnerów.

Cuckold - czy warto spróbować?

Decyzję o spróbowaniu zdrady kontrolowanej warto bardzo dobrze rozważyć. Granica między cuckoldem jako urozmaiceniem erotycznym, a zdradą która rani jedno z partnerów jest bardzo cienka. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność i być gotowym wycofać się, gdy tylko ta granica zostanie przekroczona.

Gadżety erotyczne dla par:

Więcej na temat zdrady:25 najdziwniejszych fetyszy seksualnych!Jak uzdrowić związek po zdradzie?Jak urozmaicić życie seksualne?

Redakcja poleca

REKLAMA