Seks hiszpański - na czym polega + 4 wariacje na jego temat

Seks hiszpański fot. Adobe Stock
Seks hiszpański przez niektórych uznawany jest za niezwykle wyuzdany rodzaj zbliżeń, ale nie ma mężczyzny, który oparłby się jego urokowi. Poznaj cztery warianty seksu hiszpańskiego i wybierz pozycję najlepszą dla siebie, a staniesz się mistrzynią miłosnych uniesień.
/ 22.02.2021 13:38
Seks hiszpański fot. Adobe Stock

Zła wiadomość jest taka, że z uroków seksu hiszpańskiego mogą w pełni korzystać wyłącznie kobiety z większym bądź dużym biustem. Posiadaczki miseczek w rozmiarze AA, A lub małego B muszą obejść się smakiem i wybrać inny rodzaj zbliżeń. Dla pocieszenia dodam, że jest z czego wybierać, więc z pewnością nie poczujecie się poszkodowane.

O co chodzi z tym Hiszpanem?

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego akurat ten rodzaj zbliżeń wziął swą nazwę od jednego z krajów na Półwyspie Iberyjskim, ale pewne jest, że w seksie hiszpańskim rozmiar ma znaczenie. I chodzi tu o rozmiar kobiecych piersi, ponieważ podczas miłości hiszpańskiej penis mężczyzny znajduje się między piersiami kobiety. 


Dla wzmocnienia efektu partnerka może zebrać dłońmi piersi i ciskać je, żeby tarcie stało się jeszcze mocniejsze. Panie o wrażliwej skórze powinny zaopatrzyć się w hipoalergiczną oliwkę do masażu albo nieuczulający lubrykant.

Jest z czego wybierać....

Tak zaopatrzone możecie wypróbować wszystkie albo jeden z 4 wariantów seksu hiszpańskiego: 

  • Pozycja nieco klasyczna - kobieta leży, a mężczyzna pochyla się nad nią wsuwając między jej piersi penisa.
  • Jesteś panią sytuacji - w tym przypadku to mężczyzna leży na plecach, a kobieta pochyla się w taki sposób, aby mieć prącie między piersiami. Mężczyzna może wtedy pieścić jej piersi, ale to partnerka narzuca tempo zabawy.
  • Bawimy się oboje - kobieta siedzi, a mężczyzna stoi nad nią i wsuwa jej penisa między piersi. W tej pozycji oboje mają pełną swobodę ruchów i możliwość decydowania o intensywności zbliżenia.
  • Zamiana miejsc - mężczyzna siedzi, kobieta klęczy i wsuwając jego penisa między piersi mocno go stymuluje.

Pamiętaj, że z Hiszpanem nigdy nic nie wiadomo

Bez względu na to, jaki wariant seksu hiszpańskiego wybierzecie zawsze żołądź penisa skierowana jest w kierunku twarzy kobiety. Nie oznacza to jednak, że zbliżenie musi zakończyć się wytryskiem na nią.
Choć seks hiszpański zakłada dominację mężczyzny, to oboje decydujecie jaki będzie finał tej zabawy. Może on stać się jedynie jej początkiem i doprowadzić do stosunku dopochwowego.

Przeczytaj koniecznie:
Czy uprawiając seks oralny można zabezpieczyć się przed chorobami?
Stosunek przerywany bywa źródłem stresów i niechcianej ciąży
Myślisz, że go kochasz? Poznaj różnice między zauroczeniem a miłością.

Redakcja poleca

REKLAMA