Te dni w miesiącu są najlepsze na seks. Doznania są wówczas nie z tej ziemi

Życie seksualne w związku fot. Adobe Stock
Okazuje się, że z naszym życiem erotycznym bardzo wspólnego ma... kosmos. A konkretnie fazy księżyca.
/ 26.09.2020 18:56
Życie seksualne w związku fot. Adobe Stock

Astrolodzy i ezoterycy od lat przekonują nas, że gwiazdy i inne ciała niebieskie mająą ogromny wpływ na nasze życie i zachowanie. Szczególnie mocno oddziaływać ma na nas Księżyc, który, jak się okazuje, nie pozostaje bez znaczenia dla naszego życia erotycznego. 

Jak podaje „Fakt”, ezoterycy są przekonani, że szczególnie dwie fazy księżyca mocno wpływają na jakość naszego seksu. To właśnie wtedy ich zdaniem najlepiej inicjować igraszki, bo stosunki zyskują zupełnie inny wymiar. 

Seks podczas nowiu księżyca

Zdaniem astrologów nów to idealny czas, by przejąć inicjatywę. To świetny czas na flirt i podryw, bowiem łatwiej ulegamy wówczas pokusom i temu, co do tej pory nieznane. Jest więc to doskonały moment dla singli, które chcą wykonać pierwszy krok w stronę swojego obiektu westchnień. W czasie nowiu wam nie odmówi. 

Seks podczas pełni księżyca

Idealnym momentem na naprawdę gorący seks jest z kolei pełnia. Czujemy wówczas przypływ energii, a wszystkie doznania są bardziej intensywne. Jest to również moment, który wydobywa z kobiety jej najbardziej zmysłową i sensualną stronę. Można tym naprawdę oczarować swojego partnera. 

Zobacz koniecznie!
Poznaj 3 najlepsze pozycje seksualne, przy których zapomnisz o nadwadze
„Wstydzę się tego, co robię, ale on odejdzie, jeśli odmówię udziału w porno”
Nasutniki - małe co nieco, które sprawdzi się w każdej sypialni i nie tylko…

Redakcja poleca

REKLAMA