pozycja na kanapke fot. Adobe Stock

Seks - pozycja na kanapkę – jak wygląda i kto ją polubi? [GRAFIKA]

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Spróbuj z partnerem czegoś nowego. Pozycja na kanapkę może wam się spodobać.
Małgorzata Germak / 17.05.2018 10:02
pozycja na kanapke fot. Adobe Stock

Pewnie macie z partnerem swoje ulubione pozycje seksualne. Czasem jednak warto spróbować czegoś nowego. Pozycja „na kanapkę” da możliwość dominowania twojemu mężczyźnie, a tobie zapewni ekstrastymulację łechtaczki. Zobacz, na czym polega „kanapka”.

5 ulubionych pozycji seksualnych kobiet

Jak wygląda pozycja „na kanapkę”?

Wymaga odrobiny siły i rozciągnięcia od kobiety, ale nie jest trudna. W pozycji „na kanapkę” partnerka leży na plecach i pozwala wejść w siebie partnerowi, gdy on jest na górze – tak jak zwykle to robi podczas pozycji misjonarskiej. Jednak kobieta zamiast trzymać nogi na łóżku jak w pozycji na misjonarza, podkula je do siebie, dotykając udami do brzucha. Ręce mężczyzny są na udach partnerki pod kolanami. Dzięki temu będzie on w stanie zmieniać kąt ułożenia nóg, czyli tym samym kąt penetracji. A to oznacza dla kobiety większą różnorodność stymulacji, czyli większe szanse na orgazm.

Co robi kobieta w pozycji „na kanapkę”?

Po pierwsze zanim spróbujesz uprawiać seks z partnerem w pozycji „na kanapkę”, powinnaś upewnić się, że jesteś wystarczająco gibka i masz rozciągnięte ciało. Spróbuj najpierw sama położyć się w tej pozycji i zobacz, czy sprawia ci ból lub dyskomfort. Jeśli masz problemy z plecami, to lepiej odpuść sobie „kanapkę”.
Kanapka jest pozycją bardzo dominującą dla mężczyzny, więc niewiele możesz zrobić. Możesz głaskać go po plecach, brzuchu i torsie. Gdy się zbliży do ciebie, możecie się całować.

Co robi mężczyzna w pozycji „na kanapkę”?

Twój partner będzie miał całkowitą kontrolę w tej pozycji, więc musicie być pewni, że oboje czerpiecie z niej radość. Mężczyzna będzie trzymał twoje podkulone nogi i przyciskał je do klatki piersiowej. Będzie kontrolował tempo, sił i kąt penetracji. Może zrobić przerwę, by pieścić twoje piersi.

Pozycja na kanapkę może nie wygląda na ciężką, ale po kilku minutach możesz się w niej poczuć obolała. Kanapka jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które potrzebują dodatkowej stymulacji łechtaczki. Gdy twoje nogi będą podniesione podczas seksu, partner zapewni ci stymulację kością łonową.

Czytaj też:Jakie fryzury intymne u kobiet lubią mężczyźni? Zapytałyśmy ich o to!Co to jest orgazm? Wszystko, co warto o nim wiedzieć!Jaka pozycja seksualna jest najbardziej niebezpieczna?