Miłość można znaleźć także w Internecie! Spróbuj!

Jak znaleźć miłość w sieci?

Nierzadko zdarza się, że przez Internet nawiązujemy liczne kontakty. Czy taka znajomość może przerodzić się w miłość? Na co trzeba uważać?
/ 09.12.2010 11:51
Miłość można znaleźć także w Internecie! Spróbuj!

Różnica dwóch światów

Musisz też wiedzieć o tym, czy jesteś w stanie nawiązać wartościowy kontakt, opierając się na przesłankach innych niż sam wygląd. Rzecz jasna, sam fakt, że osoba widziana na zdjęciu czy klipie wideo wydaje się nam atrakcyjna lub nieatrakcyjna, nie zawsze oznacza, że tak samo będziemy ją oceniać przy spotkaniu w świecie realnym.

Z pewnością znasz ludzi, którzy nie mają szans wzbudzić u Ciebie zainteresowania, nie poddając się operacji plastycznej, ale jest też wiele osób, o których trudno powiedzieć, że są piękni, choć jednocześnie nie są brzydcy. Co więcej, dwa różne zdjęcia tej samej osoby mogą wywoływać zupełnie inny efekt. Które z nich jest zatem tym prawdziwym?

Zobacz też: Czy częstszy seks jest lepszy?

Bywają ludzie bardzo mało fotogeniczni, a są też i tacy, których charyzma i osobisty magnetyzm nie przekładają się na wygląd fizyczny. Dlatego też czasami dobrze jest kontaktować się z ludźmi, którzy wydają Ci się atrakcyjni na podstawie przeczytanego profilu. Nigdy nie wiadomo bowiem, jak zakończy się taka znajomość, dopóki nie spotkasz się z tą osobą w cztery oczy.

Czytaj więcej na : Zdrowie.wieszjak.polki.pl