orgazm www.unsplash.com

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku? [INSTRUKCJA]

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku? Kobiety, przynajmniej te wyzwolone, opanowały technikę wytrysku, która dla niektórych panów jest błogosławieństwem niebios. Oto instrukcja dla niej, i dla niego.
/ 16.01.2019 12:37
orgazm www.unsplash.com

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku? Świat nie jest aż tak niesprawiedliwy, jakby się mogło wydawać. Kobiety, przynajmniej te wyzwolone, opanowały nawet technikę wytrysku, która dla niektórych panów jest błogosławieństwem niebios. Oto instrukcja przydatna i dla niej, i dla niego.

45 najlepszych pozycji seksualnych

Damski wytrysk - na czym polega?

Zasadniczo damski wytrysk to zjawisko dość rzadkie i niekoniecznie wygląda jak na filmach porno, gdzie co druga kochanka jest leżącą fontanną radości. Z damską ejakulacją wiąże się też sporo kontrowersji i zmieszania, bo jako rzecz niecodzienna, potrafi zawstydzać tryskające panie, a i niektórzy mężczyźni mają do ”tego” pewną dozę dystansu. Czy bowiem kobiety przypadkiem po prostu nie siusiają z waginy?

Otóż właśnie nie, choć zdarzyć się może, że nie mogąca powstrzymać rozkoszy kobieta puszczając mięśnie wypuści także strumień moczu, co trzeba wkalkulować w ryzyko zaawansowanych seksualnych gierek. Zwłaszcza, że damski ejakulat tak naprawdę wydobywa się z cewki moczowej, choć moczem oczywiście nie jest.

Czym jest damska sperma?

Ten przejrzysty płyn pochodzi z gruczołów przedsionkowych i zwykle nie ma zapachu ani smaku, a jeśli już, to lekko słodkawy. Nie bywa też w objętości jednego litra, jak to można wyczytać tam i ówdzie, ale zwykle mieści się w połowie szklanki. I jakby tego nie było dość, wytrysku większość kobiet nigdy w żywocie nie zażyje, a te, które owszem, to często tylko raz a dobrze.

Jest też dobra wiadomość. Jeśli jesteś seksualnie wyzwolona, znasz i kochasz swoje ciało, to do wytrysku możesz się sama z sukcesem doprowadzić. Przyda się erotyczny trening - potrzeba do tego trochę cierpliwości, wprawnych palców i wyćwiczonych mięśni Kegla - reszta jest magią seksualnych impulsów.

A więc opróżnij do końca pęcherz, usiądź wygodnie, pozbądź się zbytecznych tekstyliów i do dzieła…

Oto instrukcja krok po kroku:

1. Spróbuj się podniecić

Gra wstępna to podstawa. Spróbuj się podniecić filmem dla niegrzecznych dorosłych, lubieżnymi fotkami, dziką fantazją o przystojnym sąsiedzie. Masturbując się, tak jak to robisz zwykle, możesz nawet doprowadzić się do orgazmu, żeby ciało zupełnie przestawiło się na tryb erotyczny.

2. Nawilż palce i pochwę lubrykantem

To już samo w sobie jest przyjemnością, dając boskie poczucie śliskości. Przesuwaj palcami po ściankach pochwy, naciskaj, badaj czułość i teksturę intymnych zakamarków.

3. Skup się teraz na przedniej ściance pochwy

Na głębokości 3-4 cm poczujesz lekko chropowatą powierzchnię, tzw. damską prostatę - naciśnij ją kilka razy delikatnie. Może to być bardzo przyjemne, albo niekomfortowe, bo będziesz miała ochotę... siusiać. Po mocniejszym naciśnięciu poczujesz nawet kość łonową, a zagięty za to miejsce palec powinien dotknąć… punktu G!

4. Pieść legendarne miejsce palcami

Pieść palcami, albo lepiej odpowiednio zagiętym dildo. Skup się na wytrysku, rozluźnij mięśnie Kegla, a jeśli nic się nie dzieje, to spróbuj pchać mięśniami. Dla zaostrzenia doznań możesz równocześnie stymulować łechtaczkę.

Nie każdej kobiecie się od razu uda, niektórym nigdy, ale próbować warto, choćby dla "skutków ubocznych". W rzeczywistości, choć wytrysk najczęściej wiąże się ze stymulacją punktu G, to nie zostało to jeszcze w żaden sposób potwierdzone naukowo, a znane są przypadki, kobiet tryskających nawet bez orgazmu.

Wszystkie kroki można później powtórzyć z partnerem, ale raczej wprawnym i takim, do którego mamy zaufanie.

To też może cię zainteresować:Czy można zajść w ciążę podczas okresu?Fisting – co to jest i na czym polega?Pozycje Kamasutry – idealne do seksu analnego