Alkohol a popęd seksulany

Czy to normalne, że po alkoholu mam zwiększony popęd seksualny? Zawsze gdy wypiję kilka drinków odczuwam wielką ochotę na seks. Moja żona twierdzi, że jest coś ze mną nie tak.
/ 11.11.2007 22:17

Czy to normalne, że po alkoholu mam zwiększony popęd seksualny? Moja żona twierdzi, ze jest coś ze mną nie tak.

W małych dawkach alkohol powoduje odblokowanie popędu seksualnego. Stajemy się bardziej otwarci, chętni do współżycia. Małe dawki alkoholu działają jak afrodyzjak. Pobudzają nasze zmysły.

Trzeba jednak pamiętać, że nadmiar alkoholu osłabia popęd i sprawność: u panów wywołuje kłopoty z erekcją, u pań z nawilżeniem pochwy. Alkohol w nadmiarze zamiast pobudzać - usypia. Wódka tylko w pierwszej chwili sprawia, że krew krąży szybciej. Po chwili jednak przychodzi niemoc.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/10.12.2008 12:23
no raczej... papierosy, nie zdrowy tryb życia. To wszystko może spowodować, że facet w końcu nie będzie mógł... wiesz co, najlepiej to idź do lekarza albo zapytaj w aptece o jakieś tabletki ziołowe na wzwód. Najlepiej z żeń szeniem, to nieźle wpływa na wzwód.
/28.01.2009 11:20
U tego Pana problem jest w trybie zycia przede wszystkim i sieganie po tabletki bedzie tylko doraznym srodkiem zaradczym, zdecydowanie wieksze pozytywne skutki przyniesie podniesienie zdrowotnosci organizmu, najwieksze libido wystepuje wlasnie u mezczyzny wlasciwie odzywionego, z racji ze uklad rozrodczy jest jakby ewpnym luksusem dla utrzymania organizmu, tzn ze nasz mozg je najlepiej odzywia gdy juz inne, wazniejsze narzady sa wlaciwie odzywione. Pozdrawiam, Jakub.
/26.02.2011 20:38
A ja proponuję Argininę bardzo dobrze wpływa na krążenie krwi, wspomaga popęd, wzmacnia włosy, nie ma skutków ubocznych i jest dostępna w każdej aptece...do tego białko i trochę ćwiczeń i nie ma powodów do zmartwień w sferze łóżkowej;)
POKAŻ KOMENTARZE (4)