9 listopada - Światowy Dzień Gry Wstępnej!

Gra wstępna to świetny początek, który sam w sobie może być celem zabawy. Gra zmysłów, namiętności i mnóstwo rozkoszy…
/ 09.11.2014 07:59

Gra wstępna to świetny początek, który sam w sobie może być celem zabawy. Gra zmysłów, namiętności i mnóstwo rozkoszy…

9 listopada - Światowy Dzień Gry Wstępnej!

fot. Materiały prasowe mediaforum.pl

Każdy dzień może być wyjątkowy, ale Światowy Dzień Gry Wstępnej to dopiero okazja do… szaleństwa i odkrywania nowych doznań. 9 listopada, bo o tym dniu mowa, może stać się dniem spełniania waszych marzeń sexualnych… Aby tak się stało, powinniśmy się do tego wyjątkowo przygotować. Co można zrobić…?

Jak świętować Dzień Gry Wstępnej (nie tylko 9 listopada)?

Po pierwsze: nastrój

Nastrój… romantyczne miejsce, w odosobnieniu i ciszy. Odpowiednie światło zapewnią świece, delikatne odczucia przyniesie jedwabna pościel bądź zmysłowe spa w łazience, a rozsypane płatki róż dodadzą smaku waszym igraszkom.

Po drugie: zapach

Perfumy słodkie, ostre czy też orientalne, wszystko dopasowane do indywidualnych upodobań. Wspólna kąpiel z wonnymi olejkami, delikatna piana i zapachowe świeczki w łazience sprawią, że wasz zmysł powonienia oszaleje z rozkoszy.

Po trzecie: afrodyzjaki

Afrodyzjaki… zaostrzają apetyt nie tylko na jedzenie, ale i na sex. Owoce, nie tylko morza, ale także banany, melony, brzoskwinie pobudzają seksualne żądze. Przyprawy dodają pikanterii w łóżku… bazylia, kolendra, lubczyk. Oczywiście nie można zapomnieć o lampce wina bądź szampana. Pamiętajmy jednak, że większa jego ilość może ostudzić zapędy, a wręcz spowodować zupełną niemoc sexualną.

Po czwarte: Strefy erogenne

Strefy erogenne… musimy nauczyć się ciała naszych kochanków. U kobiety jak i u mężczyzny znajdują się one w innych miejscach. Kobiece ciało to tak naprawdę jedna, wielka strefa erogenna. To nie tylko piersi i narządy płciowe, ale i szyja, twarz, dłonie, biodra i brzuch, nogi oraz stopy. U mężczyzn sprawa wygląda trochę trudniej. Jednak mylne jest myślenie, że facet nie potrzebuje pieszczot, gdy kobieta zacznie lizać, gryźć i muskać jego uszy, kark, klatkę piersiową oraz pośladki będzie wniebowzięty.

Po piąte: Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne… jest ich coraz więcej, a rozmowa o nich coraz śmielsza. Gadżety takie jak żele intymne, czy nakładki wibracyjne, urozmaicą grę wstępną i sprawią, że szybko o niej nie zapomnicie. Pamiętajcie również o właściwym zabezpieczeniu...

Materiały prasowe mediaforum.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA