10 sposobów, żeby mieć lepszy seks [rady ekspertów]

Co robić, żeby podkręcić temperaturę w sypialni? Zobacz, co radzą eksperci!
Małgorzata Germak / 29.04.2019 12:12

Straciłaś apetyt na seks? Nie denerwuj się. To normalne, zwłaszcza, gdy jesteś z tą samą osobą długi czas. Według badań średnio ponad 40% kobiet doświadcza efektów obniżonego poziomu libido. I nawet jeśli jest to powszechne, rozumiemy, że może być frustrujące. Tym bardziej, jeśli na mniejsze zainteresowanie seksem wpłynęło wiele czynników i trudno jednomyślnie orzec, jaka jest przyczyna.
Pamiętaj też, że to co dla innych oznacza normę, dla ciebie i twojego partnera nie musi nią być. Jeśli oboje macie akurat takie potrzeby seksualne, to wszystko jest w porządku. Jeśli jednak kiedyś odczuwałaś większe zainteresowanie seksem i brakuje ci tego, zobacz, co możesz zrobić.
Oto 10 sposobów na polepszenie życia seksualnego.

To też cię zainteresuje:10 rzeczy, które każda para powinna choć raz zrobić razem5 powodów, dla których powinnaś częściej rano uprawiać seks

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.05.2020 09:39
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer( +234 810 410 2662 )