Szkoła uwodzenia - Gesty

Bycie sexy to nie tylko czerwona szminka na ustach czy perfumy. To przede wszystkim sposób bycia: gesty, spojrzenie, ton głosu.

Szkoła uwodzenia

1. Patrz na niego
Trudno być atrakcyjną dla kogoś, kogo wzroku unikasz. On próbuje cię czarować rozmową, a ty na niego nie patrzysz – czuje się ignorowany!

2. Mów nisko i cicho
Ludzie, którzy zamiast mówić, krzyczą, są irytująco głośni, a nie seksowni. Obniżaj głos, będzie brzmiał bardziej zmysłowo.

3. Słuchaj aktywnie 
Gdy facet o czymś ci opowiada, potakuj, zadawaj pytania świadczące o zainteresowaniu tematem – radzi Katarzyna Bryczkowska-Kiraga, szkoleniowiec z firmy IQ145. – Dobrze jest też wyrażać podziw dla jego wiedzy. Wtedy to na pewno ciebie zapamięta jako najbardziej interesującą kobietę wieczoru.


NASZA RADA: Otwórz się na seksapil.
Trudno być uwodzicielką, gdy kompletnie nie masz na to ochoty. Zła i smutna nie będziesz dla nikogo (nawet dla siebie) atrakcyjna. Poczekaj na dzień, w którym poczujesz się naprawdę sexy. Facetów kręcą pozytywnie nastawione, zrelaksowane i uśmiechnięte dziewczyny.
W czasie randki utrzymuj otwartą pozycję – nie kul ramion, nie krzyżuj rąk. Masz wyglądać zachęcająco. Nawijanie kosmyka włosów na palec? Teatralne. Lepiej pobaw się naszyjnikiem. To działa!

Anna Kondratowicz, Uroda
Oceń artykuł 113 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
joko2008.11.12 13:35
hehe permen sprzedaja w promocji z nakladkami wibracyjnymi moze wam pomoze :P albo tabletki albo nakladka haha trzeba kupic co
marocco2008.11.06 10:54
na mnie już nic nie działa. Żadne gesty, żadne zapachy, żadna szminka. Nic. Po prostu nie mogę. Na dodatek nie rozumiem czemu. Zawsze moglem, a teraz mam 30 lat, poznałem świetną dziewczynę i nic... co ja mam zrobić? chcieliśmy się kochać, ale nagle ja nie mogłem! Zupełnie tego nie rozumiem. Może jest na to jakieś lekarstwo? Jakieś tabletki? Cokolwiek? co ja mam zrobić? słyszałem o maxilove. skuteczne? a i widziałem reklamę permenu ale nawet nie wiem co to jest, jak brać. no strasznie sie czuje po prostu :/
zaciekawiona2008.10.28 17:21
Moze zadziała...wyprobuje dam znac ;-)