Szkoła uwodzenia - Gesty

Bycie sexy to nie tylko czerwona szminka na ustach czy perfumy. To przede wszystkim sposób bycia: gesty, spojrzenie, ton głosu.

Szkoła uwodzenia

1. Patrz na niego
Trudno być atrakcyjną dla kogoś, kogo wzroku unikasz. On próbuje cię czarować rozmową, a ty na niego nie patrzysz – czuje się ignorowany!

2. Mów nisko i cicho
Ludzie, którzy zamiast mówić, krzyczą, są irytująco głośni, a nie seksowni. Obniżaj głos, będzie brzmiał bardziej zmysłowo.

3. Słuchaj aktywnie 
Gdy facet o czymś ci opowiada, potakuj, zadawaj pytania świadczące o zainteresowaniu tematem – radzi Katarzyna Bryczkowska-Kiraga, szkoleniowiec z firmy IQ145. – Dobrze jest też wyrażać podziw dla jego wiedzy. Wtedy to na pewno ciebie zapamięta jako najbardziej interesującą kobietę wieczoru.


NASZA RADA: Otwórz się na seksapil.
Trudno być uwodzicielką, gdy kompletnie nie masz na to ochoty. Zła i smutna nie będziesz dla nikogo (nawet dla siebie) atrakcyjna. Poczekaj na dzień, w którym poczujesz się naprawdę sexy. Facetów kręcą pozytywnie nastawione, zrelaksowane i uśmiechnięte dziewczyny.
W czasie randki utrzymuj otwartą pozycję – nie kul ramion, nie krzyżuj rąk. Masz wyglądać zachęcająco. Nawijanie kosmyka włosów na palec? Teatralne. Lepiej pobaw się naszyjnikiem. To działa!

Oceń 4,33 / 113 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Przepis Beaty Pawlikowskiej: sok brzoskwiniowy

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: