Walka na kalorie: fast food

Sprawdź, ile kalorii mają najpopularniejsze dania typu fast food. Pamiętaj, że spożywanie dań fast food przynajmniej raz w tygodniu to gromadzenie ok. 20000 kalorii rocznie. Aby spalić taką ilość kalorii, musiałbyś jeździć na rowerze prawie przez 40 godzin.
Wszyscy wiedzą, że jedzenie typu fast food jest niezdrowe. Jeśli jednak decydujesz się na nie od czasu do czasu, rób to z głową i wybieraj te mniej tuczące albo zastąp je czymś zdrowszym. Po co niepotrzebnie zjadać tak dużo pustych kalorii?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
Skoro fast foody są nie zdrowe to po co je produkują. Np. ja ich w ogóle nie jadam (no może czasami :P) i ważę 43 kg przy wzroście 161. :D
/7 lat temu
Diana daruj sobie reklamę tego bezwartościowego świństwa. Co za bzdury!!! Jem kisiel i chudnę! Piję kawę i chudnę! Jeśli przestałaś tyć to dlatego ze nie jesz chipsów czy frytek. Nikt jeszcze po zadnym preparacie nie schudł.
/8 lat temu
Ja czasami oprócz obiadu lubię sobie w między czasie zjeść jakieś frytki albo chipsy i do tej pory to robiłam, co było widoczne na moim brzuchu i nie tylko. Jednak nauczyłam się nad tym panować za pomocą błonniSlim. Jest to zwykły ananasowy kisiel zawierający błonnik. Mi on bardzo pomaga, dzięki niemu staje się szczuplejsza i powoli pozbywam sie wszystkich kompleksów. Spososbów na nie podjadanie jest wiele, mi akutat taki przypadł do gustu :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)