Michale, gdzie jesteś? Warszawianka szuka wysokiego blondyna!

W miniony czwartek (02.08.2018 r.) w centrum Warszawy pewien Michał w dobrze skrojonej białej koszuli i granatowych spodniach spotkał blondynkę. Chciał jej zaproponować kawę, ale dziewczyna się spieszyła i odmówiła. Teraz go szuka!
Magdalena Bury / 4 miesiące temu
Michale, gdzie jesteś? Warszawianka szuka wysokiego blondyna! fot. Adobe Stock

Zapraszam cię na kawę!

2 sierpnia 2018 r., ok. godz. 19:20, przystanek tramwajowy "Centrum" w kierunku Placu Konstytucji. Pewien mężczyzna zaprasza stojącą obok blondynkę z rozwianymi włosami na kawę. Bardzo mu zależy, zbiega nawet za dziewczyną po schodach. Ona odmawia, spieszy się do koleżanki...

Coś jednak ją w nim intryguje. Po jakimś czasie wraca na przystanek tramwajowy i przykleja ogłoszenie. Teraz to ona zaprasza go na kawę. Chce, by Michał zauważył jej zaproszenie. Na kartce podaje e-mail, przez który może się z nią skontaktować - szukammichala@gmail.com. 

Czy Michał zgodzi się z nią spotkać? Mam nadzieję, że tak! By ułatwić dziewczynie poszukiwania, każdy z nas musi udostępnić jej ogłoszenie. W ten sposób zwiększymy szanse na to, by para wybrała się na randkę!  

Zdjęcie opublikowano na fanpage Warszawa.pl. Kto wie, może się spotkają? ;)

PS. Próbowałam skontaktować się z autorką ogłoszenia. Na razie bezskutecznie. Czyżby Michał już się odnalazł...? ;)

Zobacz też:

8 sygnałów świadczących o tym, że twoje małżeństwo skończy się rozwodemModelka pokazała swój brzuch po ciąży. I jest „szok”! Powód? Rozstępy, fałdki, wiotka skóra...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 miesiące temu
Odnaleźli się?