para, łóżko fot. Fotolia

Czy jemu chodzi tylko o seks? - 7 sygnałów

Spotykasz się z fantastycznym facetem, ale nie jesteś pewna jego intencji? Przedstawiamy 7 sygnałów, dzięki którym rozpoznasz, że chodzi mu tylko o seks
/ 30.08.2019 15:08
para, łóżko fot. Fotolia

Poznałaś wspaniałego mężczyznę, ale obawiasz się, że traktuje waszą znajomość jak przelotną przygodę? Pragniesz stabilnego związku, ale nie wiesz, jakie intencje ma facet, z którym się spotykasz? Zanim się zaangażujesz, sprawdź, czy nie chodzi mu wyłącznie o seks. Nie czekaj i prześledź jego zachowania.

7 sygnałów, że chodzi mu tylko o seks

1. Seks na każdym spotkaniu

Za każdym razem, kiedy się widzicie, on dąży do zbliżenia. Nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej. Nie wykorzystuje czasu spędzonego z tobą w inny sposób.

2. Nigdzie cię nie zaprasza

Nie proponuje wyjścia do teatru czy kina, gdzie bylibyście wśród ludzi. Dąży do tego, by być z tobą sam na sam, dlatego zawsze spotykacie się u ciebie bądź u niego i lądujecie w łóżku.

3. Nie rozmawia z tobą o rodzinie i znajomych

Odnosisz wrażenie, że rodzina i najbliższe środowisko to dla niego temat tabu. Nie wiesz, jak spędza czas, gdy się nie spotykacie. Nie znasz jego rodzeństwa i kolegów. Jeśli facet nie czuje potrzeby podejmowania z tobą tego typu tematów, możesz być pewna, że nie traktuje cię poważnie.

4. Odwiedza cię tylko w nocy

Późnym wieczorem dzwoni z zapytaniem, czy może cię odwiedzić. Po przyjeździe od razu dąży do zbliżenia. Brak czasu uzasadnia natłokiem obowiązków w pracy. Jest zmęczony i zabiegany za co za każdym razem gorąco przeprasza.

Szukasz sukienki na wieczorną kolację? Sprawdź okazje na stronie Answear promocje.

5. Nie zostaje do rana

Mimo że przyjeżdża do ciebie późnym wieczorem, odjeżdża po 2, 3 godzinach, oczywiście po odbytym stosunku. Tłumaczy się mało wiarygodnie, najczęściej tym, że coś mu wypadło albo że koniecznie musi być rano w domu.

6. W zasadzie nic o nim nie wiesz

Nie jest chętny do podejmowania tematów, dzięki którym moglibyście się lepiej poznać, dlatego czujesz, że niewiele o nim wiesz. Spotykacie się tylko w sypialni, dlatego to jedynie miejsce, w którym możecie porozmawiać. On woli wtedy spędzać czas w inny sposób, dlatego w zasadzie nie rozmawiacie.

7. Nie ma go, gdy tego potrzebujesz

Nie możesz na niego liczyć w trudnych chwilach, bo jest zajęty lub coś mu wypadło. Nie ma dla ciebie czasu, ale obiecuje, że następnym razem przyjedzie. Spotykacie się zawsze wtedy, gdy on czuje taką potrzebę, zawsze w sypialni.

Zobacz również:

5 sposobów, jak szybko rozpalić faceta 5 dowodów na to, że on ma inną 5 powodów, dla których faceci lubią seks oralny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.04.2016 14:35
Bardzo często się z tym spotykam. Jeszcze żaden mnie nie pokochał. Coś jest ze mną nie tak!