7 sygnałów świadczących o tym, że mu chodzi tylko o seks

Czy jemu chodzi tylko o seks? fot. Adobe Stock
Spotykasz się z fantastycznym facetem, ale nie jesteś pewna jego intencji? Przedstawiamy 7 sygnałów, dzięki którym rozpoznasz, że chodzi mu tylko o seks.
/ 15.02.2021 06:08
Czy jemu chodzi tylko o seks? fot. Adobe Stock

Poznałaś wspaniałego mężczyznę, ale obawiasz się, że traktuje waszą znajomość jak przelotną przygodę? Pragniesz stabilnego związku, ale nie wiesz, jakie intencje ma facet, z którym się spotykasz? Zanim się zaangażujesz, sprawdź, czy nie chodzi mu wyłącznie o seks.

Seks na każdym spotkaniu

Za każdym razem, kiedy się widzicie, on dąży do zbliżenia. Nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej. Nie wykorzystuje czasu spędzonego z tobą w inny sposób.

Nigdzie cię nie zaprasza

Nie proponuje wyjścia do teatru czy kina, gdzie bylibyście wśród ludzi. Dąży do tego, by być z tobą sam na sam, dlatego zawsze spotykacie się u ciebie bądź u niego i lądujecie w łóżku.

Nie rozmawia z tobą o rodzinie i znajomych

Odnosisz wrażenie, że rodzina i najbliższe środowisko to dla niego temat tabu. Nie wiesz, jak spędza czas, gdy się nie spotykacie. Nie znasz jego rodzeństwa i kolegów.

Jeśli facet nie czuje potrzeby podejmowania z tobą tego typu tematów, możesz być pewna, że nie traktuje cię poważnie.

Odwiedza cię tylko w nocy

Późnym wieczorem dzwoni z zapytaniem, czy może cię odwiedzić. Po przyjeździe od razu dąży do zbliżenia. Brak czasu uzasadnia natłokiem obowiązków w pracy. Jest zmęczony i zabiegany za co za każdym razem gorąco przeprasza.

Nie zostaje do rana

Mimo że przyjeżdża do ciebie późnym wieczorem, odjeżdża po 2-3 godzinach, oczywiście po odbytym stosunku. Tłumaczy się mało wiarygodnie, najczęściej tym, że coś mu wypadło albo że koniecznie musi być rano w domu.

W zasadzie nic o nim nie wiesz

Nie jest chętny do podejmowania tematów, dzięki którym moglibyście się lepiej poznać, dlatego czujesz, że niewiele o nim wiesz.

Spotykacie się tylko w sypialni, dlatego to jedynie miejsce, w którym możecie porozmawiać. On woli wtedy spędzać czas w inny sposób, dlatego w zasadzie nie rozmawiacie.

Nie ma go, gdy tego potrzebujesz

Nie możesz na niego liczyć w trudnych chwilach, bo jest zajęty lub coś mu wypadło. Nie ma dla ciebie czasu, ale obiecuje, że następnym razem przyjedzie.

Spotykacie się zawsze wtedy, gdy on czuje taką potrzebę, zawsze w sypialni.

Treść artykułu została pierwotnie opublikowana 01.03.2016

Przeczytaj również:5 sposobów, jak szybko rozpalić faceta 5 dowodów na to, że on ma inną 5 powodów, dla których faceci lubią seks oralny

Redakcja poleca

REKLAMA