Czy kobiecie wypada zaproponować seks facetowi?

Szukamy odpowiedzi na to pytanie!
Czy kobiecie wypada zaproponować seks facetowi? fot. Fotolia

W naszej redakcji zawrzała dyskusja na temat tego, czy kobiecie wypada zaproponować facetowi seks? W związku z tym chcemy poznać Wasze zdanie na ten temat! Weźcie udział w naszej sondzie i zagłosujcie, odpowiadając na to pytanie. Piszcie w komentarzach co myślicie na ten temat, najciekawsze opublikujemy na łamach Polki.pl.


Czy kobiecie wypada zaproponować seks? W naszych czasach rozwiązało się wiele różnych zasad, które kiedyś traktowane były bardzo rygorystycznie. Przykładowo w latach 50-tych kobiecie nie wypadało samej wyjść z domu na zabawę, zawsze musiała mieć partnera. Nie było też mowy o tym, aby to kobieta oświadczyła się mężczyźnie. To dobre przykłady na to jak bardzo zmieniło się nasze myślenie przez te kilka dziesięcioleci. Teraz kobiety są wyzwolone, jest równouprawnienie i zasady z dawnych lat już dawno poszły do lamusa. Kobiety coraz częściej zapraszają mężczyzn na randki, ale czy też jako pierwsze proponują seks facetowi? Na pewno nie jednej z Was się to zdarzyło, ale czy to już norma? Pomóżcie znaleźć nam odpowiedź na to pytanie. Warto poznać również 10 powodów, dla których powinnaś częściej uprawiać seks.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/5 lat temu
Jak dla mnie to zależy od sytuacji i od tego jakie mam podejście do życia... Dla jednej nie ma z tym problemu, druga proponuje mu podświadomie seks chociaż by przez miłą niespodziankę czy romantyczną kolację a jeszcze dla innej jest to wstyd bo to Facet powinien się postarać a nie kobieta... Ja osobiście jestem na tak i nie. Dla mnie miłość to nie tylko seks i nie tylko przyjemność ale i miłość i odpowiedzialność więc należy kochać z szacunkiem i opamiętaniem dla drugiego aby nie skrzywdzić na przykład przez nadmiar albo nowości łóżkowe bo nie zawsze każdy jest na nie otwarty i gotowy.
/5 lat temu
powinne proponowac sex bo nie wiadomo kiedy będzie ją boleć głowa
/5 lat temu
proponowac to zbyt oczywiste, kochankowi tak, ukochanemu nie, trzeba zrobic, zeby sam tego chcial, ja po prostu kuszaco sie zachowuje itd. i sam nie moze mi sie oprzec...
POKAŻ KOMENTARZE (3)