POLECAMY

Test nie wykazał ciąży

30. kwietnia miałam lekko krwisto-brązowe upławy. Myślałam, że to okres ale on nie przypominał okresu.
Test nie wykazał ciąży

30. kwietnia miałam lekko krwisto-brązowe upławy. Myślałam, że to okres ale on nie przypominał okresu. Trwał 2 dni. 12. maja byłam u lekarza ginekologa i stwierdził u mnie powiększoną i miękką macicę. Czy to może być ciąża? Robiłam 15. maja test i wyszedł negatywny. Tylko muszę powiedzieć, że u mnie testy też nie wykazały poprzedniej ciąży.

Sandrunia
Rozpulchnienie i powiększenie macicy jest prawdopodobnym objawem ciąży. W takiej sytuacji najczęściej lekarz zaleca kolejną wizytę w konkretnym czasie. Plamienie mogło być plamieniem implantacyjnym.  Myślę, że w pani przypadku warto zrobić badanie poziomu Hcg w krwi (w laboratorium)- jeśli jest pani w ciąży, ten test na pewno ją wykaże. Powinna pani udać się do ginekologa na badanie kontrolne (ponownie).

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
Ostatnią @ miałam 4 maja współżyłam z partnerem 9 maja z zabezpieczeniem (prezerwatywą) która pękła, ale nie było wytrysku. 3 dni po współżyciu zaczęłam odczuwać mdłości i dziwne pęcznienie i rozpychanie w brzuchu w okolicach pępka, do tego cały czas nienaturalną suchość pochwy. 31 maja dostałam "@ nie @" jakby z przerwami jest krwawienie przez parę godzin potem przerwa i znów krwawienie, bez mocnych bóli podbrzusza jak zazwyczaj. Nigdy do tej pory nie zdarzyło mi się takie skąpe krwawienie miesiączkowe, ale dodam że miałam teraz dużo stresu. Dwa testy ciążowe wyszły negatywnie. Cały czas czuję dziwne pęcznienie brzucha i jakby bulgotanie. Cykle mam nieregularne trwają od 23 do 30 dni. Nigdy nie stosowałam też tabletek antykoncepcyjnych Czy taki skąpy okres i ten pęczniejący brzuch może być przyczyną stresu czy ewidentnie wskazuje na ciążę?