Co to oznacza?-podejrzenie ciąży

W dniu spodziewanej miesiączki czyli 21 marzec dostałam tylko 2 dniowe plamienie, a za 2 tygodnie w kwietniu dostałam krwawienie 4 dniowe. Współżyłam z chłopakiem w dniach, które mogły być płodne.
/ 13.05.2011 10:52

Co to oznacza?-podejrzenie ciąży

W dniu spodziewanej miesiączki czyli 21 marzec dostałam tylko 2 dniowe plamienie, a za 2 tygodnie w kwietniu dostałam krwawienie 4 dniowe. Współżyłam z chłopakiem w dniach, które mogły być płodne. Wcześniej wymiotowałam kilka razy, nudności, senność wystąpiła. Jestem
bardzo rozdrażniona, powiększył mi się troszkę brzuszek. Bolą mnie trochę sutki, mam uczucie zgagi. Wystąpiły nie wielkie zawroty głowy a w maju pojawiło się krwawienie. Nie wiem o co chodzi z tym? Co to oznacza?

Buleczka

Czy Pani naprawdę nie wie „o co chodzi z tym”?. Czy to jest zaprzeczanie i obawa przed ciążą? Jeśli współżyła pani w dniach płodnych, następnie zamiast miesiączki pojawiło się tylko plamienie i dodatkowo wystąpiły wymienione objawy należy podejrzewać ciążę. Proszę wykonać test ciążowy a najlepiej udać się do ginekologa. Jeśli jest pani w ciąży to już około 8 tygodniowa ciąża (licząc tylko od 21 marca). Każde plamienie w ciąży powinno być skonsultowane z ginekologiem.

Serdecznie pozdrawiam