POLECAMY

Brak ciąży

Okres spóźnia mi się już 6 dni mam od kilku lat regularny co 28 dni, robiłam testy ciążowe i z krwi beta Hcg wynik negatywny, czy może być błędny wynik testu a ja jestem w ciąży .
Brak ciąży

Okres spóźnia mi się już 6 dni mam od kilku lat regularny co 28 dni, robiłam testy ciążowe i z krwi beta Hcg wynik negatywny, czy może być błędny wynik testu a ja jestem w ciąży? Mam córkę w wieku 9 lat ale nie pamiętam jak to było. Dni płodne miałam bardzo późno może to za
wcześnie jeszcze i dlatego nic nie wskazuje.
Kasia
Na 100% nie napiszę, że nie jest pani w ciąży ale... test badający poziom Hcg z krwi daje pozytywny wynik już po siedmiu dniach od daty zapłodnienia. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę a jeśli się nie pojawi, odwiedzić ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 lat temu
mam jedno dziecko i staramy sie o drugie mija juz rok i nic jakie leki powinnismy zacząc przzyjmowac z mężem?
/8 lat temu
czy beta hcg robione podczas miesiączki jest100% wiarygodny
/9 lat temu
witam mam takie pytanie..ostania miesiaczke mialam 30 maja trwała ona do 3 czerwca i jak do tej pory juz nie przyszła robiłam test ciazowy i wyszedł negatywny.w ostatnich dwóch dniach dostałam silnych bólów plecow kolo nerek i podbrzusza oraz goraczki 38stopni po dwoch dniach przeszło a miesiaczki dalej nie mam.powiem jeszcze ze jestem mama bliżniaków(chłopcow)maja 8 miesiecy i przyszli na świat cieciem cesarskim.prosze o porade czy moge byc w ciazy czy moze jakas choroba????
POKAŻ KOMENTARZE (2)