8 tygodniowa ciąża w usg

Okres ostatni miałam 15 stycznia. Byłam u lekarza 03-marca ale stwierdził, że mam zbyt krótką szyjkę macicy i nie jest w stanie jeszcze stwierdzić przez badanie ginekologiczne czy jestem w ciąży.
8 tygodniowa ciąża w usg
Okres ostatni miałam 15 stycznia. Byłam u lekarza 03-marca ale stwierdził, że mam zbyt krótką szyjkę macicy i nie jest w stanie jeszcze stwierdzić przez badanie ginekologiczne czy jestem w
ciąży. Przepisał mi luteinę i kazał brać 2 dziennie. Powiedział, że powinnam dostać okres jeżeli nie to znaczy, że jestem w ciąży do dziś ją biorę. Nadal nie mam okresu. Następną wizytę mam dopiero za dwa tygodnie! Dziś robiłam test ciążowy i druga kreseczka wyszła ale bardzo
słaba czy to ciąża? Kiedy iść do lekarza żeby na pewno potwierdził lub wykluczył ciążę? W którym tygodniu lekarz stwierdzi ciążę i kiedy będzie widoczna na usg?
Monika

Biorąc pod uwagę czas, który minął od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to byłaby już 8 tygodniowa ciąża. 3 marca byłaby to prawie 7 tygodniowa ciąża-taką ciążę bez problemu stwierdza się podczas usg wykonywanego przez pochwę. Może warto udać się do ginekologa, który wykona badanie usg przez pochwę. Inna opcja to wizyta za 2 tygodnie u tego samego lekarza. Ewentualnie proszę powtórzyć test ciążowy.

Zobacz:

Bicie serca zarodka

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)