Co mężczyźni lubią u kobiet?

Z badań wynika, że mężczyźni omiatając wzrokiem kobietę, dostrzegają w niej biust i pupę. Dziwne? Nie. Mimo dynamicznego rozwoju cywilizacji te pierwotne zasady pierwszej oceny płci przeciwnej pozostają niezmienione.

Z badań wynika, że mężczyźni omiatając wzrokiem kobietę, dostrzegają w niej biust i pupę. Dziwne? Nie. Mimo dynamicznego rozwoju cywilizacji te pierwotne zasady pierwszej oceny płci przeciwnej pozostają niezmienione.

Co mężczyźni lubią u kobiet?
  • Pupa - zaokrąglona, może być nawet duża, ale musi być jędrna.
  • Biust - nie musi być duży, może być wręcz dziewczęcy, ale oczywiście jędrny.
  • Talia - powinna być szczupła.
  • Nogi - najlepiej żeby nigdy się nie kończyły; dużą uwagę mężczyźni przywiązują do sposobu, w jaki kobieta chodzi, jak zmienia nogę na nogę i wiele innych elementów, które również mogą pobudzać męską wyobraźnię...
  • Brzuch - z przodu płaski, po bokach zaokrąglony; dla mężczyzn jest to bardzo seksowne miejsce.
  • Biodra - wydatne biodra działają na mężczyzn, jak magnes.
Co dają rajstopy z efektem kremu BB?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (92)
J./7 lat temu
szukam Kobiety przede wszystkim mądrej, co umie mysleć głową a nie du*ą, co wie, że życie to przede wszystkim trudy i ich wspólne przezwyciężanie, takiej która ma swoje lepsze ale i gorsze chwile i nie wstydzi sie o tym rozmawiać oraz przyjmowac pomocy. Dodatkowo chciałbym by umiała kochać - to niby takie proste i oklepane, a jakżesz odległe. Pewno kilku napisze poniżej że dupa ze mnie a nie facet i takie tam, więc kontynuuję co powyżej i mam nadzieję, że moje pragnienia (!!!) nie sa dalekie od rzeczywistości. Artykuł jest poniekąd o SEXIE- więc mam nadzieję, iż obydwoje będziemy z tego korzystać dużo i znacznie, nie zapominając o zwykłej codziennej czułości (nie chcę kogoś zimnego z fochami i muchami w nosie) sex jest ok, ale wg mnie tylko wtedy, gdy jest czymś co TYLKO SOBIE MOŻEMY DAĆ, tylko we dwoje . Nie chce wszystkiego od razu- chciałbym Cię odkrywać i poznawać dając Ci max przyjemności bo to jest dla mnei największą przyjemnością. Czego jeszcze egoistycznie bym chciał!?? tego by moja wymarzona miała swoją "karierę" lub samodzielne zycie zawodowe, lecz by nigdy tych pieniędzy nie przełożyła nade mnie. Chziałbym by o siebie dbała i wyglądała jak KOBIETA. Wygląd? dla mnie wazniejszy jest styl i to czy ktopś o siebie dba niż to co dostał od natury, a czego zmienic nie może ;). Na swój sposób powinna być również szalona, wierna...ale tak prawdziwie... oraz umiała żyć sama by MY było czymś czego chce a nie co musi np ze względu na kasę. Drogie Panie, czy to tak dużo??? Mam 26 lat, więc może jestem za młody i zycie mi to wszystko zweryfikuje? czy warto szukać? ja nie szukam na siłę, wierzę, że to samo się kiedyś pojawi i zawładnie mym życiem... tylko jak wlaściwie ocenić, czy o jest na prawdę to, czy ktoś jest inny niż sie przedstawia. Ja? NIE JESTEM IDEALISTĄ , czy dofinanswanym syneczkiem rodziców. Doskonale wiem czym jest ciężka praca, mam swoje pasje( a właściwie jedną, będącą moim największym i jedynym marzeniem jednocześnie do którego dążę nieustannie), zarabiam na siebie dosyc mało na razie , ale pomysłów jeste wiele;), mam kilka swoich przeżyć, trochę zawodów, kilka wspaniałych wspomnień ;) z wami związanych; wygląd? nie no pięknościa nie jestem;), ale pracuję nad sobą (choć bardziej o zdrowie mi chodzi niż o wygląd - będzie dobze), nie śmierdzę, sam sobie często ;) piorę i... i co raz widzę piękne puste panie, które chyba za dużo chcą na start dając niewiele... by uciąć ujadanie rozżalonych kobiet od razu dodam, iż nieskromnie uważam że zarówno faceci jak i kobiety są siebie warci 50:50% nic więcej, nic mniej...ja pozostanę wierny swoim ideałom i będę na Ciebie czekał...nic na siłę - wiem że gdzieś tam jesteś.
Gość We-Dwoje.pl/8 miesięcy temu
511323364
Gość We-Dwoje.pl/2 lata temu
buzia przede wszystkim:)
POKAŻ KOMENTARZE (92)